Workshop FORPSI Cloud rozptýlí vaše obavy z použití cloudu
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Jaký je nejlepší z levných hostingů?

 1. Ahoj.

  Chci se zeptat na Vaše zkušenosti s levnějšími hostingy. Jaké máte zkušenosti, kdo je podle vás nejlepší? A kam byste web naopak nedali?

  Odpověď 90 % lidí je Wedos. Mám tam weby taky. Celkem často mám na webech ale výpadky, např. teď opět "Během připojování k databázovému serveru došlo k chybě".

  Kontaktoval jsem podporu, odpověď byla, že neví co s tím - předá na technika a odpověď dostanu na mail. Ani nevím, jestli za hodinu nebo za dva dny...


  Z těchto důvodů jsem část webů už přesunul na hosting Endora - zde je pro mě velké plus nízká cena a HTTPS zdarma (narozdíl od Wedos). Občas je zde odezva serverů taky hodně pomalá.


  Máte nějaké další tipy, kde se platí "pár stovek" za rok, ideálně i s HTTPS v ceně?


  Mám to pro zájmové blogy, weby bez výdělků. Ano, pokud bych to měl na e-shop, vezmu nějakou dražší/lepší variantu, případně VPS, ale nechci dávat 1000+ Kč za provoz blogu pro radost.


  Díky za tipy.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ahoj, ja Ti skor podhodim pod nos moju temu vo forku: https://webtrh.cz/384863-ponuka-podpora-projektov .. ak mas nejake jednoduche weby, ktorych nizka cena za hosting by bola aj zbytocne fakturovana tak nie je problem spravit priestor.

 4. Já teda provozuji několik eshopů v zahraničí. Pro tyto účely už několik let úspěšně využívám tmdhosting.

  Fully managed lightning fast web hosting crafted for superior performance

  Rád jim klidně udělám tady reklamu, protože to co nabízejí - standardně SSL certifikát (https://), zdarma registraci domény (.eu/.com a mnoha dalších)
  - jejich sdílený hosting, který jsem využíval zezačátku při dvou eshopech běží na SSD discích, kde máš neomezený diskový prostor a také neomezenou šířku pásma, celkově jedou na velmi dobrém HW za malé peníze - reakční doba je fakticky okamžitá a ještě jsem zde nikdy nezažil za 7 let výpadek - což o českým webhostingu (ať už Wedos, forpsi vše je stejný) říct nemůžu.
  Americká podpora je navíc mnohem vstřícnější k zákazníkům a velmi rychle vyřeší i herkuléské problémy, které jsem jim dával já. Na Wedosu to bylo furt samý hmm nevim co by to mohlo bejt. Tady mi konečně dlouhodobě všechno funguje tak, jak si představuji. Mají opravdu velmi schopný IT tým to se musí nechat. Navíc jako standard tam máš i cPanel, což je taky bomba věc.
  Cenově vychází na nějakých 755 Kč/rok (35,4 USD), což si myslím není zase tak strašný, vzhledem k tomu, že nabízí možnosti, které v Čechách neseženete pod 1500 Kč/rok

  Já u nich mám dedikovaný server za vzhledem ke konfiguraci celkem lidových 3228 USD/rok.

 5. V tvé cenové relaci doporučuji Ebola.cz, za 39 Kč s HTTPS v ceně a na výkonných serverech. Můžeš použít slevový kupón na 30 % dolů: WEBDEAL5286.
  Jinak pokud by jsi potřeboval nějaké extra individuální nastavení (což nepředpokládám), tak TELE3, ale tam je to za jiné kačky.

 6. tak si pořiď VPS. Spravovat sám, dnes jsou ceny ok. Okolo 70kč měsíčně a může na tom běžet klidně 20 +webů. jen člověk si to musí nastavit a spravovat sám, což ale v čase zadarmo a levné není.

 7. A za týden tu bude téma - jak opravit hacknuté VPS? Jsou věci, které je efektivnější nechat někomu jinému, protože už i jen hodinou měsíčně strávenou údržbou, by se mu to nevyplatilo.

Hostujeme u Server powered by TELE3