Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Star Citizen - Hra za 3 miliardy korun

 1. Projekt vesmírneho simulátoru Star Citizen, vyzbieral od fanúšikov už 3 miliardy korun (140 milionov USD)

  Veríte tomu, že hru dokončia? :)

  Len pre zaujímavosť
  Daikatana stála 40m (r.1997) ...GTAV 265m (r.2013)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Já věřím, že vyjde :-) Už ten projekt nějaký čas sleduju a pokrok tam je velmi slušný. Je to velmi komplexní hra, pro obrovské týmy hráčů, s obrovským světem a naprostou volností. Takové hry jsou vždy nejnákladnější. Už jen když se podívám třeba u Rika, který ji hodně streamuje ( https://www.twitch.tv/rik_leah ), tak ty detaily a celkově technické zpracování lodí a základen je perfektní. A to jsou tam jak lodě pro jednoho, malé, cestovní, ale i obrovské velitelské lodě, pro desítky hráčů. Ten potenciál je obří. Stejně jako rozpočet.

 4. Citace Původně odeslal Tomáš Maňhal Zobrazit příspěvek
  Já věřím, že vyjde :-) Už ten projekt nějaký čas sleduju a pokrok tam je velmi slušný. Je to velmi komplexní hra, pro obrovské týmy hráčů, s obrovským světem a naprostou volností. Takové hry jsou vždy nejnákladnější. Už jen když se podívám třeba u Rika, který ji hodně streamuje ( https://www.twitch.tv/rik_leah ), tak ty detaily a celkově technické zpracování lodí a základen je perfektní. A to jsou tam jak lodě pro jednoho, malé, cestovní, ale i obrovské velitelské lodě, pro desítky hráčů. Ten potenciál je obří. Stejně jako rozpočet.
  tiez sa mi to paci, len sa obavam ze namaju jasny ciel... stale vylepsuju. Nakoniec to moze dopadnut ako dikatana, alebo duke nukem forever (btw ten nazov bol kulervouco vtipny vzhladom na proces a vysledok)

Hostujeme u Server powered by TELE3