Více informací

Příprava grafiky pro kampaně i web (externě, 120 Kč/h)

Hledáme šikovného mladého člověka pro přípravu grafických podkladů pro kampaně a webové stránky.
Nabízíme dlouhodobou spolupráci. Budeš pracovat v mladém týmu na zajímavém online projektu. Jde o samostatnou prácí, není nutné zapojení dalších lidí a zbytečné diskuze a meetingy.
Pokud chceš chodit do kanceláře, naše kanceláře máme přímo v centru Prahy v Černé labuti – kousek na metro Florenc a nám. Republiky, pár minut na vlak na Hlavák nebo bus Florenc.
Náplň práce:
• grafická úprava produktových fotografií
• příprava produktových obrázků pro web (koláže)
• postprodukce fotografií
Požadujeme:
• zkušenost s grafikou, ideálně online grafikou
• reálné ukázky tvojí práce
• snaha o maximální dokonalost toho, co vytvoříš
• vlastní počítač a SW (např. Adobe InDesign, Illustrator a Photoshop)
• spolehlivost, pečlivost, samostatnost, cit pro práci
• dodržování termínů
Nabízíme:
• práce z domova jako přivýdělek (například ke studiu)
• práce na zajímavých projektech v rostoucí mladé společnosti
• příjemnou a energickou firemní kulturu
• práce na DPP nebo ŽL
• odměnu 120 Kč/hod.
• sídlo firmy v centru Prahy (nám. Republiky/Florenc)
V případě zájmu zašlete prosím na email job(z)stario(t)cz vaše krátké představení, reference a informaci, proč si máme vybrat zrovna vás?
10 zobrazení
ikona hodnoceni
2 hodnocení
členem od 15. 4. 2009
Neověřen
ikona hodnoceni
od Michal (22 hodnocení)
23. 2. 2012

Platba dorazila presne dle domluvy, doporucuji pro dalsi obchodovani

ikona hodnoceni
od Jakub Starý (16 hodnocení)
1. 11. 2011

Výborná spolupráce, rychlá platba.

Další poptávky Více