Jsme mladý kolektiv pracující externě na vlastních PC a komunikující převážně skrze internet. Stále rozšiřujeme tým a tentokrát hledáme schopné CW (copywritery) na pokročilejší a lépe placenou pozici. Ideálně hledáme pracovníky se zkušenostmi s psaním textů, perfektní češtinou a schopností vžít se do zákazníka a umět mu pomocí popisu kategorie správně poradit s výběrem zboží.
Spolupracujeme s předním českým e-shopem a nabízíme možnost dlouhodobé a kvalitní spolupráce.

Co bude Vaším úkolem?
Práce probíhá prostřednictvím vlastního administračního rozhraní na vlastním PC z pohodlí Vašeho domova, či kanceláře. Úkolem je vždy sepsání výstižného popisu kategorie určitých produktů. Nejedná se o psaní popisu s cílem přesvědčit zákazníky ke koupi, ale o vytvoření přehledného, výstižného a spíše kratšího popisu kategorie, který má za úkol poradit zákazníkovi, jak se orientovat v produktech v dané kategorii. Například když se zákazník nevyzná v kategorii externích disků, Váš popis by měl laicky, jednoduše a výstižně zákazníka seznámit s nejdůležitějšími parametry a pomoci mu tak s výběrem zboží v dané kategorii.

Aktuálně hledáme pracovníky pro tento segment:
PC komponenty, PC doplňky a jejich příslušenství.
Požadujeme, abyste měli ve vybraném segmentu přehled a ideálně hlubší znalosti.Odměna
Nabízíme velice zajímavé ohodnocení, které se zvyšuje se získanými zkušenostmi. Výplata za provedenou práci probíhá jednou měsíčně cca mezi 10.-20. dnem za předchozí měsíc. Odměna je výkonová a odvíjí se od kvality a množství odvedené práce. Za jeden napsaný popis je fixní odměna 100 Kč + variabilní odměna až 350 Kč odvíjející se od kvality popisu. Rámcově se odměna přepočítaná na čistou hodinovou odměna pohybuje v průměru lehce přes 100 Kč. Po získání zkušeností se naši CW dostávají i na 150+ Kč čisté odměny za hodinu. Záleží pouze na Vašich schopnostech a pečlivosti. Při vyšší efektivitě a kvalitě je možné dosáhnout vyšších odměn.
Rozpočet je pouze orientační, jelikož usilujeme o dlouhodobou spolupráci a rozpočet je tedy v delším časovém horizontu v podstatě neomezený.

Pokud máte o danou pozici zájem, vyplňte prosím následující dotazník, který má za úkol zhodnotit Vaše schopnosti. Součástí je také praktický test v podobě popisu vybrané produktové kategorie a bonusový test z HTML:

Přihláška na pozici externího CW se zaměřením na popis kategorií
Požadujeme
- Spolehlivost
- Perfektní češtinu
- Dobrou stylistiku
- Všeobecný rozhled ve vybraném segmentu
- Schopnost vžít se do zákazníka a uvědomit si, co je při výběru zboží v dané kategorii důležité
- Zkušenost s psaním textů
- Odpracovat alespoň 10 hodin týdně
- Alespoň základní znalost HTML, případně ochota se jej naučit a dál se v něm rozvíjet


Nabízíme
- Ohodnocení dle odvedeného výkonu
- Maximální flexibilitu - pracujete z domova a kdy vám to vyhovuje
- Spolupráci s předními hráči na trhu
- Odborné vedení a možnost se zlepšovat
- V případě oboustranné spokojenosti stálé možnosti rozšiřování spolupráce