Freelancer s výsledky - GoogleAds - Sklik - Facebook
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Hromadné účtování Pohoda

 1. Ahoj, resil nekdo jakym zpusobem se da do pohody (rovnou do ucetniho deniku) hromadne zauctovat radove stovky vstupu najednou napr. z predpripraveneho excelu, xml, atp? Jde o accessovskou verzi pohody (ne SQL)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Dobrý den, řešila jsem to u vydaných faktur a banky. Pohoda umí natahovat z xml. Sice mám SQL, ale pokud najdete v nabídce v Pohodě Soubor/datová komunikace/XML import/export, tak by Vám měli jít ty vydané faktury. A u banky samozřejmě záleží na tom jakou máte, ale většinu běžných bank Pohoda podporuje.

 4. Citace Původně odeslal hatsepsut Zobrazit příspěvek
  Dobrý den, řešila jsem to u vydaných faktur a banky. Pohoda umí natahovat z xml. Sice mám SQL, ale pokud najdete v nabídce v Pohodě Soubor/datová komunikace/XML import/export, tak by Vám měli jít ty vydané faktury. A u banky samozřejmě záleží na tom jakou máte, ale většinu běžných bank Pohoda podporuje.
  zdravim, diky za odpoved. Jde to, ze bych idealne potreboval importovat primo interni ucetni vstupy pro ktere pohoda nema primo modul - tzn takove nestandardni veci - pro predstavu treba derivaty. Ucetni vstupy bych si zautomatizoval bokem v nejakem excelu.

 5. Citace Původně odeslal jenik1111 Zobrazit příspěvek
  Ahoj, resil nekdo jakym zpusobem se da do pohody (rovnou do ucetniho deniku) hromadne zauctovat radove stovky vstupu najednou napr. z predpripraveneho excelu, xml, atp? Jde o accessovskou verzi pohody (ne SQL)
  Dobry den,

  Vas uvedeny problem sa riesi sposobom, ze sa importuju doklady spolu s predkontaciou. Pokial viete definovat predkontaciu v pohode, tak sa doklady automaticky pri importe zauctuju. Samozrejme, aby vznikol vstup do uctovneho dennika, je potrebne importovat doklad, pokial neviete aky doklad, tak to je interny doklad. Tento doklad sa da vytvorit transformaciou z excelovskeho suboru napriklad do xml dokumentu. V pripade zaujmu alebo dalsich otazok ma kludne kontaktujte.

  Stefan Toth

Hostujeme u Server powered by TELE3