Zařídím nejvýhodnější hypotéku/ půjčku / pojištění
Zobrazují se odpovědi 1 až 11 z 11

Hosting, kde lze upravovat cron

 1. Zdravím,

  existuje nějaký klasický hosting, kde lze upravovat cron. Lze zadávat příkazy do příkazového řádku.

  Vím že to funguje třeba na VPS ale v tom se já nevyznám vůbec.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  AEmark poptává: Eshop pro prodej voucherů
  Pawlisko poptává: Napojeni eshopu na Aukro
  Alena Popelková poptává: Java vývojář - prosperující start-up - Praha
 3. Jedu na základu od Wedosu a Blueboardu a oba to umí v základu už. Jen nemám otestované "mantinely" kam až s tím jde zajít. U wedosu byl nějaký časový limit myslím.

 4. To umi snad kazdy hosting...

 5. Potrebuju nastavit tento prikaz:

  Connect to your server.
  Run the following command:

  crontab -e
  Write the following commands:

  * * * * * wget -q -O - http://YOUR_WEBSITE.DOMAIN/cronjob/info >/dev/null 2>&1
  * * * * * wget -q -O - http://YOUR_WEBSITE.DOMAIN/cronjob/poloniex >/dev/null 2>&1
  Save the crontab.
  Check if it was added with:

  crontab -l

  a to proste na wedosu nejde.

 6. ale jde, ten prikaz rika, spust tuhle url... to na wedosu nastavis pres formular, ktery ten prikaz vytvori misto tebe :)

 7. Wedos ti v základní variantě povolí nejkratší interval 1 hodina, při příplatku za CRON+ můžeš nastavit nejkratší interval 5 minut. To co píšeš jsou crony se spouštěním každou minutu, tak je otázkou, jak moc by vadilo, kdyby to místo jedné minuty bylo 5 minut. To jde nastavit na https://client.wedos.com/webhosting/...l?web_id=*****, kde zadáš URL skriptu na http://YOUR_WEBSITE.DOMAIN/cronjob/info a http://YOUR_WEBSITE.DOMAIN/cronjob/poloniex.

 8. Citace Původně odeslal tomas505 Zobrazit příspěvek
  Wedos ti v základní variantě povolí nejkratší interval 1 hodina, při příplatku za CRON+ můžeš nastavit nejkratší interval 5 minut. To co píšeš jsou crony se spouštěním každou minutu, tak je otázkou, jak moc by vadilo, kdyby to místo jedné minuty bylo 5 minut. To jde nastavit na https://client.wedos.com/webhosting/...l?web_id=*****, kde zadáš URL skriptu na http://YOUR_WEBSITE.DOMAIN/cronjob/info a http://YOUR_WEBSITE.DOMAIN/cronjob/poloniex.

  a ma nejaky webhosting tu minutu?

 9. Citace Původně odeslal Tuttinho Zobrazit příspěvek
  a ma nejaky webhosting tu minutu?
  Většinou za příplatek, nebo nějaké dražší tarify, lze to řešit i externí službou, která je za hubičku a některé i zdarma (levná je například: https://www.setcronjob.com/)

 10. A nebo můžeš použít úplně externí službu, jako je třeba https://www.easycron.com, za 8$ za rok můžeš pouštět po minutě.

 11. exohosting.sk .cz to dokáže je možne nastaviť 5 skriptov a každý zvlášť nakonfigurovaťNázev: Snímka obrazovky z 2017-11-13 22-05-23.png
Zobrazení: 41
Velikost: 184,8 KB

 12. Pokud neumíte spravovat VPS tak u nás to není žádný problém. Vyvíjíme vlastní aplikaci VPS centrum na správu serverů a domén a díky ní zvládne VPS spravovat opravdu každý a crony nastavíte na pár kliků.

  Dokumentace VPS Centra | Váš Hosting

  Ve webovém prohlížeči máte i příkazový řádek a můžete pouštět příkazy na serveru bez toho aniž byste se musel přes SSH přihlašovat.

Hostujeme u Server powered by TELE3