Co mohu nabídnout?
  • Pokud chcete vytvořit nevšední text k webovým stránkám, který má za úkol přilákat čtenáře a zaujmout jejich pozornost natolik, aby se s nadšením vraceli a opakovaně navštěvovali váš web, mohu nabídnout své služby.

  • Nabízím i sepsání textů, které dokážou oslovit potenciální zákazníky a umí poukázat na unikátnost nabízených produktů, sepsanými slovy je po přečtení přimět k následné koupi produktu. Chybí vašim produktům vhodný prodejní text či popis produktu pro oslovení klientely? Jste na správném místě.

  • Sháníte člověka, který si dokáže pohrát s textem tak, aby stylisticky správně seděl a jeho obsah by čtenáře nejen informoval, ale i oslovil? Nabízím psaní PR článků podle vámi předem daných náležitostí a specifikací, dle kterých se bude má následná práce odvíjet.

  • Dali jste si za úkol najít textaře, co vytvoří výstižný slogan nebo motto vaší firmy, společnosti a jejich produktů? Za pomoci kreativity se pustím do vytvoření úderného popisu v podobě chytlavého sloganu nebo motta, které vám v uších bude znít ještě měsíc potom, co ho uslyšíte poprvé.

  • Překlady z cizích jazyků do našeho rodného se někdy mohou jevit jako pěkný oříšek. Naštěstí ne pro všechny. Pokud potřebujete přeložit cizojazyčný text do českého jazyka, aby se nezměnil význam sdělení překládaného textu a rovněž seděl i kontext daného textu, nabízím překlad z anglického, francouzského a latinského jazyka.

  • Rovněž nabízím správu sociálních sítí.

Někdy pracovní či studijní indispozice může zapříčinit, že se rozpracovaný projekt nestihne do daného termínu vytvořit podle stanovených podmínek. Pokud by tato situace nastala a projekt by nemohl být dotvořen řádně a ve stanoveném termínu, je mou povinností během spolupráce na projektu o situaci informovat svého zaměstnavatele.

Nedávno publikované SEO texty:

Soumrak dne | Alza.cz

Anihilace, fascinující a znepokojivá kniha | Alza.cz


Pokud vás má nabídka zaujala a přemýšlíte o spolupráci, neváhejte mě kontaktovat:

Facebook:
artreview.cz https://www.facebook.com/artreview.cz/
otextujto.cz https://www.facebook.com/otextujto.cz/

Instagram:
artreview.cz/
otextujto.cz/

Web:
http://otextujto.cz/
http://artreview.cz/

Kontakt:
https://www.facebook.com/klara.mikulasova.7
mikulasova.klara@seznam.cz
klara@otextujto.cz

Doba odpovědi se bude pohybovat maximálně v řádu hodin.