Reklama na webu iskolky.cz / PR články / bannery/ textové odkazy / slevy 50% do konce srpna
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Jaké vybrat cloudové úložiště pro osobní fotky?

 1. Zdravím,

  nedávno mi klekl z ničeho nic hardisk, naštěstí se mi podařilo z něho ještě vytáhnout data (fotky). Proto už nemám důvěru v mechanické úložiště.

  Vím že existuje hromada cloudových úložišť, jak placených tak neplacených.

  Používáte nějaký z nich? Doporučíte mi nějaký? Samozřejmě nejlépe zdarma a s hromadou volných giga :-) ale to asi nebude.

  Jak to vidíte s bezpečnostní? Neobjeví se pak někde mé soukromé fotky? Ne že by to byl problém, ale kdybych se stal prezidentem, tak by to mohla protistrana vytáhnout proti mě :D

  Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. google

 4. Za mě pravděpodobně https://www.google.com/drive/. Tuším, že tam je 15 GB zdarma :)
  Pak by mohl přijít v úvahu https://mega.nz. 50 GB zdarma, ale nemám to odzkoušené.

 5. A nějakému domácímu NAS se 2 disky v RAIDu proti selhání jednoho z nich bys to nesvěřil?

 6. Používám google drive (jsou to klasicky photos.google.com, ale adresář je skrytý - při optimalizované kvalitě, která je ale stejně super, je to neomezené - při uploadované kvalitě je tam omezení na 15GB), v telefonu mám nastavený sync a ihned po focení mám fotku na uložišti. Je to parádní, jen to chce dávat pozor na to co fotíš :) četl jsem o případech, kdy někdo vyfotil nahotu, okamžitý sync to dostal do cloudu a google automaticky bloknul účet :D

 7. Jak bylo řečeno Google Drive. Můžeš si založit víc emailů a získat těch 15 GB zdarma víckrát. www.mega.nz dává těch 50 GB, ale už jednou ten web vláda zrušila (megaupload), takže bych tam neukládal nic důležitého. Google jen tak nepadne :-)

 8. Pokud byste chtěli něco v Čechách, tak doporučuji náš Homeatcloud drive. Automatický upload fotek lze nastavit také. Jen bohužel neposkytujeme prostor zdarma natrvalo. Můžete si ale napsat o zkušební účet.

 9. Flickr, 1 TB zdarma.

Hostujeme u Server powered by TELE3