Audit PPC kampaní zdarma
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Jakým způsobem tvoříte komunitu na svých webech?

 1. Ahoj,

  chtěl bych se zeptat, jakým způsobem tvoříte komunitu na svých webech. Potřeboval bych na svůj web dostat nějaké lidi, kteří by vytvořili interakci z jejich strany. Doposud pouze čtou články a následně odchází. Byl bych rád, aby články komentovali a rozpoutala se diskuse.

  Díky za rady...

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Mate pod clanky treba ikonky pro sdileni na soc. sitich?

 4. Citace Původně odeslal musil.david Zobrazit příspěvek
  Mate pod clanky treba ikonky pro sdileni na soc. sitich?
  Ano, mám. Web je však relativně nový, tudíž se vše teprve rozjíždí - přesto chci být ale informován.

 5. mně se komenty rozjíždějí až při článcích se čteností nad 2000 UIP/den, sdílení tak jedno na každých 40-50 000 zobrazení webu

 6. Tak ako píše Aleš, pripadne ich motivovať nejakou tématickou výhrou.

 7. Motivovat k akci výhrou? :) Motivovat by se snad mělo kvalitním obsahem, o kterém se lidé rádi baví a tak do diskuse přispívají a sdílejí ho. Ideálně psát o něčem, o čem ostatní buďto nepíšou, protože je to nenapadne, anebo o tom nechtějí psát, protože už je to trochu (v daném oboru) kontroverzní a vzbudí to pak velkou diskusi. Komunita se zkrátka postaví sama, tady nefunguje nějaké "dám ti koblihu, když budeš můj fanoušek".

 8. Citace Původně odeslal lVlorf3us Zobrazit příspěvek
  Motivovat k akci výhrou? :) Motivovat by se snad mělo kvalitním obsahem, o kterém se lidé rádi baví a tak do diskuse přispívají a sdílejí ho. Ideálně psát o něčem, o čem ostatní buďto nepíšou, protože je to nenapadne, anebo o tom nechtějí psát, protože už je to trochu (v daném oboru) kontroverzní a vzbudí to pak velkou diskusi. Komunita se zkrátka postaví sama, tady nefunguje nějaké "dám ti koblihu, když budeš můj fanoušek".
  Řekla bych to stejně. Mě vždy komenty dávají lidé jen ke článkům, které nějakým způsobem zásadně mění zažité informace ve společnosti nebo předkládají úplně nové informace, které lidi obecně neznají. Taky záleží na samotném tématu. Články jako How to make..bla bla lidi moc nekomentují. Přečtou, aplikují, odejdou.

Hostujeme u Server powered by TELE3