Správa PPC kampaní Google Ads, Sklik, Facebook. Sleva až 73% jen pro akci Webtrh do 28.2. Konzultace 30 min. zdarma.
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Doporučíte opravdu rychlý webhosting v ČR

 1. Můžete prosím doporučit skutečně rychlý webhosting pro menší aplikaci? Bude nějaký znatelný rozdíl oproti Wedosu, kde jsem jinak spokojen? Případně pokud si na Wedosu pořídím NoLimit s SSD, poznám to? Jde mi jednoduše o vysokou rychlost.

  Nechci zaujaté tipy a nabídky, ale zkušenosti a případně fakta. Láká mě např. TELE3, ale zkušenosti nemám.

  Děkuji.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Záleží dost na tom, jak tu aplikaci máš optimalizovanou a na čem ti běží. Pokud na WP, tak zkus toto. Nebo si zkus konfigurnout vlastní VPS.

 4. Jak tady padlo předemnou, zaleží na čem ta aplikace běží. U nás jedou hostingy na SSD discích a nginx, který je optimalizovaný i pro wordpress a zrovna ted máme hostingy za půlku. https://www.vas-hosting.cz/webhosting . Nebo u nás můžeš vyzkoušet VPS na 7 dní zdarma přehodit si to a uvídíš jak moc to aplikaci pomohlo. https://www.vas-hosting.cz/virtualni-servery

  Hlavně zaleží jak je tvoje aplikace optimalizovaná a jak komunikuje s databázi. Bez více informaci ti více poradit nedokážeme, ale klidně nám zkus napsat a něco vymyslíme. Někdy pomůže opravdu jenom optimalizovat např. dotazy pro databázi a dokáže to vyřešit problém s výkonností.

 5. Kde aplikace tráví nejvíc času? Podle toho je možné poradit dál.
  Obvykle to bývá databáze, a zde je nejlepší mít dost RAM, aby se do ní celá DB vlezla. Nejspíš k tomu potřebuješ konfiguraci ušitou aplikaci na míru.

  SSD přinese zrychlení, pokud aplikace často přistupuje na disk. To ale běžná firemní webová prezentace téměř nedělá.

Hostujeme u Server powered by TELE3