Navýšení ročního obratu o 200% až 400% - sci-fi? U nás ne, máme reálné reference. Navíc sleva až 73% na správu PPC kampaní jenom v ÚNORU.
Zobrazují se odpovědi 1 až 11 z 11

Jaký VPS či VMS doporučíte pro 4 eshopy na Opencartu?

 1. Dobrý den,

  Jaký VPS či VMS doporučite pro 4 eshopy na opencartu?

  V tuto chvíli je provozujeme na 4 webhostingcích a chceme změnu hlavně pro zrychlení načítání a snížení výpadků z důvodu přetížení (limitů)

  Máme denní návštěvnost 3k. A chceme samozřejmě víc.

  Zkusili jsme forpsiclouda smart small, a ten jsme přitížili 1 webem bez velké návštěvnosti. Nabídli nám verzi s garantovanými zdroji.

  Chceme dosáhnout maximální rychlosti. Optimalizujeme databázi, cash všeho co se dá, komprimace, http/2... (prý nginx v našem případě nic nepřinese) To nám webhosting nedovolí.

  (Nevím z hlediska SEO jestli bude OK mít všechny konkurenční weby na 1 IP adrese)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. vpsfree.cz

 4. Doporučil bych Vám: https://www.vshosting.cz/managed-servers/

  Využíváme jejich služeb již několik let a za celou dobu nebyl větší (a vlastně ani menší) problém... :-)

 5. Jestli chcete kvalitu a nebojite se NEslevnene ceny, tak NETIO, ale i tam by jste pri prechodu od konkurence a pri zaplaceni na vice jak 1rok ziskali dost solidni cenu

 6. hostingsolutions.cz


 7. Citace Původně odeslal kurandin Zobrazit příspěvek

  Chceme dosáhnout maximální rychlosti. Optimalizujeme databázi, cash všeho co se dá, komprimace, http/2... (prý nginx v našem případě nic nepřinese) To nám webhosting nedovolí.

  (Nevím z hlediska SEO jestli bude OK mít všechny konkurenční weby na 1 IP adrese)
  Neviem či VPS-kou zrýchlite stránky, je to laická predstava že vps je niečo viac, ale normálny hosting vám tieto nastavenia umožňujú. Návštevnosť na zdieľaný hosting je v pohode. Ešte lepší výkon som zaznamenal na zdieľamon hostingu ako samotnom VPS.

 8. Pokud jste zkoušeli Forpsi Smart Small, tak se nedivím, že jste ho přetížili, to je opravdu slaboučké. Jako úplné minimum bych viděl stroj s 2 CPU a 4GB RAM. Pokud koukáte po takto slaboučkých VPS, tak vám vřele doporučím nekupovat jedno, ale dvě - jedno pro webserver samotný a druhé pro databázi. Je to z důvodu, že lze databáze vyladit pro optimální využití paměti - nemusí se hádat s dalšími žravými aplikacemi. Je tak lepší mít 2x 4GB stroje než 1x 8GB.

  Nginx si myslím přinese dost, především na takto slaboučkých strojích. Pokud ho z nějakého důvodu nechcete, můžete v Apache vypnout podporu .htaccess.

  Osobně hodně hostuji VPS u Digital Ocean.

 9. Zatím používám Spolehlive-servery.cz, ale pokukuju po http://vpsfree.cz

 10. Zkus https://www.vas-hosting.cz/dokonaly-server ... v ceně správa adminem, pohodová administrace, vše předpřipravené jen použít..

 11. Dobrý den,
  pokud byste potřeboval poradit s výběrem velikosti VPS, tak si u nás dejte VPS na 7 dní zdarma, nainstalujte aplikaci a uděláme zátěžový test. Velikost zkušebního VPS lze na přání i navýšit.

Hostujeme u Server powered by TELE3