Registruj se na 11. Affiliate konferenci, která se koná 1.11.2017 v Praze.

Nevyužíváte ještě affiliate marketing? Už jste o něm slyšeli nebo jste ho zkusili, ale bez úspěchu? Nevíte jestli je pro vás affiliate vhodný? Nevíte kdy je ta správná chvíle, ve vašem e-shopu, nasadit affiliate marketing? Jak zvýšit obrat pomocí affiliate o desítky procent?

Na všechny tyto otázky vám odpoví 9 odborníků z oboru. Můžete se těšit i na workshop, networking a afterparty. Celý program naleznete zde. Velice pečlivě jsme sestavili program na 11. Affiliate konferenci a i tentokrát se nám podařilo domluvit špičkové odborníky, kteří si pro vás připravili přednášky nejen z oboru affiliate.

Výkonnostní reklama na Facebooku i Instagramu, Google Analytics, Brandbuilding, Copywriting i GDPR - to jsou témata o kterých se dozvíte mnoho cenných informací a především zjistíte, jak jsou tyto oblasti důležité i pro affiliate marketing. Proto je tato konference určena nejen affiliate partnerům a inzerentům, ale celé e-commerce komunitě.

Na 11. Affiliate konferenci vás zve celý tým VIVnetworks.com, který je od roku 2010 leaderem v affiliate v ČR a SR, kdy postupně vybudoval největší veřejnou affiliate síť CJ by Conversant.

Registrace na webu affiliatekonference.cz