Více informací

Hledáme kolegyni/kolegu PHP programátor – Ostrava

Tento obchod již není aktivní.

time line
založeno 3. 10. 2017
time line
0 zájemců
time line
Ochrana pomocí úschovy prostředků
Hledáme kolegyni/kolegu na pozici vývojář/php programátor webů, správa eshopu - pro Fantasyobchod.cz.
Náplň práce: především tvorba webu v PHP (OOP), MySQL, (X)HTML, CSS a JS.
Nabízíme: stálou práci v mladé rozvíjející se firmě, pohodový kolektiv
Požadujeme: dobrou znalost jazyka PHP, MySQL, HMTL, CSS, základní znalost JavaScriptu, samostatnost, spolehlivost, vlastní iniciativu. Znalost jQuery, Laravel, Nette výhodou.
Typ vztahu: preferujeme práci na ŽL, DOPP
Plat: od 200,-Kč/hod (čistého) - dle zkušeností.
Hledáme kolegyni/kolegu z Ostravy či okolí - možnost částečného homeoffice. Napište nám prosím své zkušenosti a případné reference na email info@fantasyobchod.cz nebo volejte na 774421641. Máme zájem i o absolventy bez praxe, budou li mít chuť k dalšímu rozvoji a vzdělávání.
Odpovíme každému zájemci!
17 zobrazení
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 13. 3. 2017
Neověřen
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.