Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Platí se u zásilky z Shipita DPH?

 1. Zdravím,

  asi blbá otázka, ale zásilka z Shipita není obchodní, takže by neměla podléhat DPH ne? Vždyť to můžou být použité věci.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Mareksm nabízí: Tvorba webových stránek
  SoukromyInvestor poptává: Vložím až 5.000.000 Kč
  Daniel Šalé poptává: Programátor PHP, dlouhodobá spolupráce
 3. pres shipito mi rpislo uz asi 10 balicku za posledni asi dva tri roky a zatim vzdy prislo do schranky bez cla, vetsinou se snazim domluvit at to prebali do mensi zasilky kdyz je to naka velka krabice a vim ze je v tom jenom mala vec, to podle me dost pomaha kdyz je to takhle prebaleny a faktura vyhozena :) ale teda nikdy sme si neposilal teba drahou elektroniku, vetsinou spis soucastky, mensi dily na auto a tak

 4. Diky za reakci. Kurz dolaru je nízko, tak to chci zkusit využít.
  Platíš si ten roční poplatek nebo free účet?

 5. Shipito rozhodně nedoporučuji, stáli mě 50 USD, které jsem vyhodil do koše a zásilku (Kindle) raději nechal zaslat zpět do Amazonu, protože jsem nedokázal sehnat MSD dokumenty k LiOn bateriím (což né každý dopravce požaduje, ale u Shipito ten jeden preferovaný ano).

  Shipito šlo kvalitou do kopru, vůbec jim nejde o zákazníka, prostě nemají nejlepší dopravce, ale dopravce s největší marží pro ně. Od doby, co to John Vaňhara prodal šla jejich kvalita dost do kopru, a všude na fórech se o tom dočteš.

  Aktuálně se doporučuje používat https://planetexpress.com/ , který založil bývalý zaměstnanec Shipito potom, co nový majitelé zlikvidovali kompletně péči o zákazníky, aby nabídl nejrozumější dopravce do daných destinací, a né připosrané DPD do ČR.

 6. V jake hodnote ?

 7. bart28: Mě u planetu vyskakuje pouze DHL. Shipito nabízí i Fedex s nižšími cenami. A DHL nemám rád, kvůli jejich poplatkům za proclení a naprosté neschopnosti vůbec něco proclít.

 8. U Planet Express i u jiných poskytovatelů záleží na velikosti balíku. Když ten balík je nad limit USPS, zbývá pouze Fedex a DHL. Každopádně Planet Express má lepší sazby pro DHL i Fedex oproti Shipito

 9. Hi dalzap i recommended you, to use globalshopaholics there rates are quite low as compare to other countries. They consolidate all my packages and send it to my doctor step.

  Read there saudi Arabia page and FAQS:
  https://globalshopaholics.com/shipping-to-saudi-arabia
  https://globalshopaholics.com/faqs

Hostujeme u Server powered by TELE3