Loveo - Luxusní erotický brand s kompletním automatizovaným eshopem a skladovými zásobami jen za cenu skladu
Téma zamknuto
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Jaký máte názor na Zerohosting.cz?

 1. Zdravím, jaký máte názor na freehosting Zerohosting.cz?

  Překvapivě funguje, je s cPanelem a rychlost webu u nich je celkem slušná.

  WebPage Speed test

  Píšou, že je webhosting zdarma a napořád. Jak se jim může vyplatit něco takového provozovat? Obvykle je u freehostingu velké množství reklam. Tady nic.

  Dle mého názoru na testing, případně webdev není k zahození.

  Díky za odpovědi/názory

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Moc důvěryhodně na mne nepůsobí, jak webem, tak vyjadřováním na něm...takové moc "bomba", ale nikde žádné bližší info a ani obch. podmínky.

 4. Právě, taky mi nepřijdou moc důvěryhodní. Nicméně to nejsou jen kecy, jak je většinou zvykem, ale v praxi to funguje. Jen je otázkou, kde je háček.

 5. Citace Původně odeslal dhnizdo Zobrazit příspěvek
  Právě, taky mi nepřijdou moc důvěryhodní. Nicméně to nejsou jen kecy, jak je většinou zvykem, ale v praxi to funguje. Jen je otázkou, kde je háček.
  Na provoz webů, kde se nebojíš úniku nějakých důležitých dat to může být fajn. Nebo na provoz X desítek microsites.

 6. Ani kódy svých microsites bych tomu pajzlu nesvěřil. Žádný kontakt, provozovatel, tajemné jak hrad v Karpatech, doména stará 2 měsíce, bez SSL... To smrdí ztrátou nebo zneužitím dat. A radši zaplatím hosting za pár korun než za měsíc řešit co se ztracenými daty, protože jen přesun by stál víc než člověk ušetří. Svá data tam může dát jen úplný kolenovrt.

 7. Jasně, že tam nebudu dávat něco důležitého, nicméně si myslím, že na testing nebo experimenty to špatné není.

 8. Testing čeho? Pokud něco programuji, tak to programuji u sebe na localhostu nebo už někde na hostingu. Do tohodle bych nešel ani zadara.

 9. Máte pravdu. Zaskočilo mě, že někdo takovou službu nabízí a dokonce i funguje. Díky za názory.

 10. Citace Původně odeslal Whispere Zobrazit příspěvek
  Ani kódy svých microsites bych tomu pajzlu nesvěřil. Žádný kontakt, provozovatel, tajemné jak hrad v Karpatech, doména stará 2 měsíce, bez SSL... To smrdí ztrátou nebo zneužitím dat. A radši zaplatím hosting za pár korun než za měsíc řešit co se ztracenými daty, protože jen přesun by stál víc než člověk ušetří. Svá data tam může dát jen úplný kolenovrt.
  Přesně tak, takových keců "na vždy" už jsem zažil. Na co si vzpomínám na posledy - Vodafone tarif za deset korun, Vodafone simka za 10Kč hovor s jeho neomezenou délkou, Ufon tarif, kde vám za příchozí hovory ještě platili (1Kč za min. a dobré bylo, když vám volali kámoši z neomezených tarifů ... nechali jste to ležet na stole a peníze naskakovaly) a ještě tam měl další brutální tarify. Všechno nakonec skončilo změnou podmínek a nikdo s tím nic nenadělal. Prostě klasika, nabídnout něco co snad ani není možné, nalákat davy lidí na tarify pro omezený počet zájemců a nakonec zpoplatnit, vytěžit, zahodit.

Téma zamknuto
Hostujeme u Server powered by TELE3