PHP programátor | od 40 000 měsíčně
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Problémy s Sklik - Na čem závisí CPT?

 1. Ahoj,
  mám drobný problém se Sklik. Nepovídají si se mnou, tak se zeptám tady. Můj web má za den kolem dvou tisíc zobrazení. Mám tam reklamu, z čehož jedna je většinou zobrazena tak 1800. Věšinou pak zjistím, že CPT byla 0,01 Kč, maximálně 0,1 Kč. Nemám moc vysokou CTR, ale stejně si myslím, že za tisíc zobrazení by mělo být víc. Na čem závisí CPT? Na míře prokliku, denní době zobrazení? Přidávám do poznámky, že jde o web o cestování a zobrazují se relevantní reklamy k tomuto tématu.

  Díky moc za odpovědi.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. To je hodně málo. A co AdSense? CPT je hlavně o lukrativnosti tématu webu, na kterém banner je. Čím větší potenciál výdělku je, tím jde CPT více nahoru, logicky. Vyprdnul bych se na Sklik a pronajímal bych prostor třeba smluvně, konkrétní společnosti.

  Cenu si pak nastav podle konkurence, jestli má zveřejněnou cenu za shlédnutí, nebo si ji nastav tak aby se ti to drobet rentovalo a zároveň to bylo pořád lukrativní pro partnery.

 4. Jaké se zobrazují inzeráty? Obsah, retargeting? Bannery nebo text? Rozměry reklamy? Umístění na webu kde? Na tom všem závisí CPT.

 5. Navštěvnost je jaká? organic?

 6. Citace Původně odeslal pixels Zobrazit příspěvek
  Navštěvnost je jaká? organic?
  Přiznávám, že není celá organická, ale je to tak padesát na padesát.

  ---------- Příspěvek doplněn 13.09.2017 v 15:32 ----------

  Citace Původně odeslal Dolphi Zobrazit příspěvek
  Jaké se zobrazují inzeráty? Obsah, retargeting? Bannery nebo text? Rozměry reklamy? Umístění na webu kde? Na tom všem závisí CPT.
  Díky moc. Zkusím to nějak vychytat.

 7. Záleží hodně na cílení - zájmy, umístění apod.

Hostujeme u Server powered by TELE3