Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Stránka 1 z 5 12345 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 30 z 123

Lidl cenzuruje kostely

 1. Lidl na obalech výrobků umazává kříže z řeckých kostelů – Novinky.cz

  Co tomu říkáte? Proč to dělají? Aby prodali i muslimům? Mají muslimského majitele? Mají strach z muslimů? Nebo jim prostě jenom vadí Evropská kultura a náboženství? Co budou cenzurovat příště? Evropany? Modelky jenom v burkách? A když neseženou modelku v burce, budou ji retušovat?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Lídl je globální korporace a musí se řídit určitými "globálními pravidly", které jsou v souladu s myšlenkou NWO. Nic víc v tom nebude

 4. Pak je asi na čase zařadit lídl na blacklist :-) Čím méně nákupů v lídlu, tím méně peněz na podporu terorismu.

  ---------- Příspěvek doplněn 01.09.2017 v 17:55 ----------

  Právě jsem si skládal nákupní seznam do lídlu... No, vyvstala otázka, kam zajet. Nějaký tip na řetězec, který nemá majitele v žádném z evropských islámských států? Buď je to všechno z německa, nebo z anglie :-(
  Než si pořídím slepice, krávu a domácí pekárnu, potřeboval bych někde řešit nákup základních potravin.

 5. A to som myslel, že tu ešte zopár inteligentných ľudí ostalo... Chyba lávky

 6. Takže za rok každý u dveří do lidlu nafasuje povinně burku pro manželku, aby nepohoršoval nakupující muslimy a každý kdo se nad tím pozastaví bude řešit sračky? No, vidím, že se i z Československa stává islámský stát.

 7. Citace Původně odeslal darksir Zobrazit příspěvek
  Takže za rok každý u dveří do lidlu nafasuje povinně burku pro manželku, aby nepohoršoval nakupující muslimy a každý kdo se nad tím pozastaví bude řešit sračky? No, vidím, že se i z Československa stává islámský stát.
  To nemá cenu řešit, ale obecně máš cca 2 možnosti:

  1) Pracuj, pracuj ať se můžeš přestěhovat do lepšího co nejdřív, zatím je kam
  2) Zburcuj národ ke změně nastoleného trendu. Taky s tím nesouhlasím

  Já osobně volím jedničku

 8. Mne například tohle neustálý ustupovani vadí... Aby je naaahodou neco neurazilo. Proto se budem pretvarovat a delat, ze tam žádný krize nejsou. A ze křesťanství vubec neexistuje, co kdyby to "někomu" vadilo.

 9. Jednička znamená útěk, vzdát se. Budou tě vyhánět pořád. Já budu bojovat. Do poslední kapky krve. Žiju tady odmalička, žily tady generace předemnou. Nenechám se vyhnat někým, kdo tady přitáhnul na lodičce před rokem a vyhrožuje mi výbušninou.

  ---------- Příspěvek doplněn 01.09.2017 v 18:13 ----------

  Jiříčku, ty islamisto, idnes je taky bulvár?
  Lidl vymazal kříže z řeckých kostelů. Hájíme náboženskou neutralitu, tvrdí…

 10. Celé je to na hlavu, použít pro ilustraci kostel, a pak retušovat, aby nevypadal jako kostel:)

 11. Citace Původně odeslal darksir Zobrazit příspěvek
  Jednička znamená útěk, vzdát se. Budou tě vyhánět pořád. Já budu bojovat. Do poslední kapky krve. Žiju tady odmalička, žily tady generace předemnou. Nenechám se vyhnat někým, kdo tady přitáhnul na lodičce před rokem a vyhrožuje mi výbušninou.
  Jasně, ale nikdy nic nezůstane stejné. To je iluze. Navíc je to zcela přirozené v souladu s přírodními zákony. Civilizace, kultury, národy vznikají a zanikají. Na chvíli získají muslimové výhodu, ale jednou taky skončí.

  Pro odlehčení :) https://www.youtube.com/watch?v=0IRD5j0P__M https://www.youtube.com/watch?v=G4acPV7Krr8

 12. :D mať tvoje starosti ...

 13. Citace Původně odeslal jano92 Zobrazit příspěvek
  :D mať tvoje starosti ...
  Nezáviď, otroku.

 14. Citace Původně odeslal darksir Zobrazit příspěvek
  Nezáviď, otroku.
  v čom otrok :D že nemám tvoj názor? Mne zle nie je, naopak :)

 15. To si myslí většina otroků. Že jim zle nie je. Protože nikdy nepoznali nic jiného, než svoje okovy.

 16. Angela Merkel, znáte ji? Modleme se k Allahu, aby vyhrála znovu volby a nám potecnionálním teroristům se vedlo dobře. :D JoKe ..

  Evropa má stále jeden problém a to je Mamina Merkell, kterou nám seslalo UFO, nebo nějaký pararelní Vesmír , nebo co .. :DD tipoval bych to na Matrix

 17. Zavírat oči před realitou je chyba, a člověk by měl mít přehled o tom co se děje. Valí se na nás velký problém a utahovat si z těch co na to upozorní je blbost.

 18. Neni to hrich delat bramburky s obrazkem krize? To by mohlo krestany pobourit vic nez treba ty muslimy. Sam bych se jako neverici bal, jestli to neni neco na zpusob hostie a nekoupil bych to :)

 19. Článek jsem nečetl, protože to je ztráta času, ale nechápu, jak to může někdo řešit. Jak tady někdo výše psal, Lidl prostě působí globálně a nejjednodušší cesta je být neutrální. Nevím v kolika státech působí, ale to by musel pořád řešit nějaký stížnosti a zbytečně by přicházel o zákazníky. Osobně to z tohodle hlediska moc neposoudím, protože náboženství považuji za přežitek, ale kdybych třeba viděl, že má někdo na letáku Zemana, určitě by to na mně hodně špatně zapůsobilo :-)

 20. Citace Původně odeslal Martin Kejzlar Zobrazit příspěvek
  Článek jsem nečetl, protože to je ztráta času, ale nechápu, jak to může někdo řešit. Jak tady někdo výše psal, Lidl prostě působí globálně a nejjednodušší cesta je být neutrální. Nevím v kolika státech působí, ale to by musel pořád řešit nějaký stížnosti a zbytečně by přicházel o zákazníky. Osobně to z tohodle hlediska moc neposoudím, protože náboženství považuji za přežitek, ale kdybych třeba viděl, že má někdo na letáku Zemana, určitě by to na mně hodně špatně zapůsobilo :-)
  Tak jsem to nemyslel, v tom co udělali je hluboká logika a já tomu velmi dobře rozumím. Lidl evidentně vzal otázku panevropy smrtelně vážně a pro mě osobně to je jasný signál. Už nikdy u nich ani dalších sesterských společností neutratím své těžce vydělané peníze. Uživateli Darksir tímto děkuji za to, že to zmínil. Evidentně je inteligentní a přemyšlí o tom, co se kolem něj děje. Je to potřeba, je to první krok ke změně :)

 21. Pokud chtějí být neutrální, nechť si zvolí neutrální věci. Kříž a křesťanství to rozhodně není, jelikož vyjadřují pevný, určitý směr a hodnoty.

 22. Lidl je mi u prdele, jejich letaky taky, pac mam na schrance listek at me tam nikdo ty zasrany letaky nehaze a nakupuju tam, kde prodavaj to co mi chutna, za dobry peniz :)

  Takze stejne jak mi prijde ujety mazat nejaky krize, tak me prijde ujety hlasat jak hned prestanu nakupovat v Lidlu :D

  PS: kdybych mel resit politicky, nabozensky, globalni, a ja nevim jaky nazory vsech prodejcu kam muzu jit nakoupit jidlo - chcipnu hlady

 23. pro všechny, kterým nevadí pedofilní fašistický Islám aktuálně dopúoručuji vydat se do Meky a brutálně podříznout kozu, ale aby co nejvíc trpěla bolestí, protože tak to udělal Mustafa páč mu to prorok poradil aby nemusel podříznou a obětovat vlastního syna- ano vážení tenhle středověk nám předkládají jako něco normálního.

 24. Ano přesně tak. Hysterii kolem černocha v letáku jsem moc nechápal. Sice mě to taky pobuřovalo, ale dalo se to pochopit. Nebyl v tom nějaký skrytý rasový nebo náboženský podtext. Co se pochopit nedá je to, že někdo vygumuje kříž. Když chtějí být neutrální, pak mají zvolit fotku řecké vlajky, nebo nějakou jinou pro řecko typickou stavbu. Tím, že někdo násilně vymaže kříž z kostela, je to z mého pohledu hanobení té stavby a víry jako takové. Jsem ateista ale jestliže se tady na jednu stranu pořádá hon na ženskou, co pochčije korán, pak je do nebe volající, že si někdo dovolí takhle prznit kostely.

  To není náboženská neutralita, to je přímý útok na křesťanství a jeho symboly. Navíc zcela zřejmě jenom proto, aby se zavděčili muslimům, kteří na nás už pár let páchají genocidu.

 25. K tomu odstranovania krizov.

  Real Madrid odstránil zo znaku kresťanský kríž. Kvôli sponzorovi | TVnoviny.sk

  Real Madrid odstranil kriz z loga, ale len pri prezentovani sa v arabskych krajinach. Tomu rozumiem. Lidl isiel este dalej. Ten odstanuje kriz uz aj v Europe.

  Pokial tam nechceli nabozensky symbol, tak preco tam nedali nieco co neobsahuje ten nabozensky symbol.

 26. Citace Původně odeslal tomas262 Zobrazit příspěvek
  Evidentně je inteligentní a přemyšlí o tom, co se kolem něj děje.
  Stejně jako většina populace. Inteligentní lidi byli vždycky v převaze.

 27. Tohle snad ani nepotřebuje komentář. Včera jsem čet článek o tom že v Itálii dostali pokutu za chcaní do moře a dneska tohle, lidem fakt jeblo :D

 28. Jak už tady zaznělo - nechápu logiku, proč využívat kostely s umazaným křížem, a ne rovnou neutrální motiv. Ale! Lidl je soukromá společnost a i kdyby balila potraviny do hoven, je to její věc a je na zákaznících, zda budou nebo nebudou kupovat.

  Nácek by nešel do obchodu s košer potravinami, ochránce zvířat si nekoupí halal maso, fanoušek USA nevleze do ruského obchodu... A co? Každý ať si prodává a dělá co chce.

 29. Dokud budou šejkové abnormálně bohatí a budou si platit ty okolo, budou arabáci nadlidi, kterým se bude ustupovat .....

 30. Citace Původně odeslal colbi Zobrazit příspěvek
  Dokud budou šejkové abnormálně bohatí a budou si platit ty okolo, budou arabáci nadlidi, kterým se bude ustupovat .....
  dokud byla rovnováha na Blízkém východě (na jedné straně M.Kadáfí, S. Husajn, Chomejný- na druhé straně šejkové , tak se drželi fundamentalisti na uzdě) celé to rozdrbali USA a jejich CIA za pomocí takových pitomců jako byl Sarkozi, výsledkem je chaos a přenesení terorismu do Evropy. Číňani se nám musí chechtat, oni mají svého trojského koně -tlustého Kima. Lidstvo je nepouřčitelné, takže ti co vědí více a mají na to už budují kryty.

 31. Citace Původně odeslal kuchtik82 Zobrazit příspěvek
  Vypni internet a mazej do toho sveho tranzitu a bez si hrat na dopravce jeste bych doporucil nastivit specialistu
  nejsi náhodou levičák? ty taky za názory lidi zavírají, ideálně i rovnou zastřelí
  stačí se podívat co teď ta verbež dělá v US (sochy)

Hostujeme u Server powered by TELE3