E-commerce Specialist - rozvoj eshopů v zemích CZ, SK, HU a PL
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

IZMIRUS l Kreativní logo na míru

 1. IZMIRUS – KREATIVNÍ LOGOTVŮRCE

  Dobrý den,

  jsem Izmirus, zrodil jsem se pro logotvorbu. Mám talent a sebevědomí stvořit vám výjimečné logo na míru. Anebo rovnou celou firemní identitu. Loga ode mě mají vlastní duši, jsou nadčasová a elegantní. Budou vás důstojně reprezentovat.

  Mí klienti jsou nároční, oceňují kvalitu, chtějí se odlišit, vyžadují maximální kreativitu a inovativní myšlení. A to mě baví. Značkám vdechuji život už přes 7 let a mám za sebou stovky projektů. Vyhrál jsem 101 veřejných soutěží a poměřil síly s tisíci logotvůrci a kreativci. Neustále se sebevzdělávám, aby moje loga byla ještě dokonalejší.

  Mé motto: Kde je vůle, tam je cesta.

  REALIZOVANÉ LOGO PROJEKTY
  CENA
  Vytvoření loga na míru od 5 000 Kč. Každý projekt je jedinečný, proto mě neváhejte kontaktovat, abych Vám mohl vytvořit individuální cenu loga na míru, dle náročnosti Vašeho projektu. Na logo může navazovat vypracování kompletní firemní identity. (Logomanual, vizitky, hlavičkový papír, firemní desky atd.) Bližší informace ohledně spolupráce a tvorby loga, mile rád zašlu na Váš email.

  KOMPLETNÍ PORTFOLIO + REFERENCE
  izmirus.cz

  BEHANCE
  https://www.behance.net/izmirus

  FACEBOOK
  https://www.facebook.com/izmirus.cz

  LINKED IN
  https://cz.linkedin.com/in/izmirus

  KONTAKT
  Mobil (+420) 775 973 464
  E-mail: izmirus@email.cz

  Chystám nový redesign webu, zajímalo by mě, jak Vy, mí klienti vnímáte můj web a co vše, bych mohl pro Vás vylepšit?

  Zkuste vyplnit dotazník níže a získejte 10% slevu na nové logo.

  https://goo.gl/forms/NX2J23N5uSpOIgRI3


  REFERENCE & HODNOCENÍ  S Izmirusem jsme spolupracovali při přípravě loga naší firmy. Zkoumali jsme více návrhů, ale když jsme viděli návrhy od Izmiruse, věděli jsme, že Messi přišel na hřiště. Talent, kreativita, sebevědomí, flexibilita – to vše bylo součástí návrhů, které odlišují výjimečné logo od běžného. Izmirus nám také pomohl s tvorbou vizitek a vizuální prezentace firmy. Je velmi talentovaný tvůrce a doporučuji ho použít pro tvorbu firemní identity.
  Marian Fabian, SkyLimit Investments

  Chtěla bych tímto Michalovi za jeho služby a výborně vykonanou práci poděkovat. Nejenže má talent a schopnost vystihnout požadavky klienta, ale promítnout do navržených log něco, co dokáže jen málo kdo, logo mluví samo za sebe a je výstižné, elegantní a reprezentativní. Spolupráce s ním byla velice příjemná, je vstřícný, ochotný, má své nápady, které umí zrealizovat. Velice mě překvapila i ochota pomoci při tisku vizitek, vše zařídil, objednal. Komunikace s ním je opravdu na úrovni. Tímto bych ho doporučila každému, kdo chce nové logo, vizitky, tiskoviny, design webu či nový design stávající společnosti. Michale, moc děkuji :)
  Emilie Třísková ml., EMITRI s.r.o.

  Michal Svatoň alias IZMIRUS je legendární logotvůrce. Minimálně pro naši firmu, které vytvořil nádherné logo a jeho myšlenku posunul na nejvyšší možnou úroveň. Každý, kdo hledá originální logo s vyšším významem, bude nanejvýš spokojený, stejně jako my. Děkujeme!
  Ján Čakloš, TEXTO.sk

  Michalovo estetického cítění a kreativního myšlení jsme pro naše zahraniční klienty využili již několikrát a fakt, že se ke spolupráci neustále rádi vracíme, hovoří za vše. Za zmínku nestojí jen poutavá a smysluplná grafická řešení, ale také jeho profesionální přístup k problematice logotvorby.
  Pavel Popp, Spion

  Rychlý, profesionální přístup, skvěle odvedená práce. Na Izmirovi se nám líbí, že je přímý a jeho poznámky jsou na místě. Je evidentní, že má mnohaleté zkušenosti s logotvorbou a jeho již vytvořená perfektní loga jsou toho důkazem. Nelitujeme jediné vložené koruny do projektu. Jsme spokojeni a doporučujeme na 100 %.
  Linda Kaufmann

Hostujeme u Server powered by TELE3