Postavíme Vaši firmu na nohy
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Údaje Whois během prodloužení (mimo.CZ)

 1. Prodlužuju tento měsíc postupně několik domén, vesměs evropské zahraničí.

  Hostingovka mi teď u jedné domény vysvětlovala, že ve Whois změnu uvidím až v den, který mám uveden jako datum expirace a že to takto u některých zahraničních registrů funguje. Je to pravda? U kterých?


  Doménu jsem u této hostingovky prodloužil asi deset dní před datem expirace. V daném případě jde o doménu .pl. Uvedená česká hostingovka využívá pro Polsko jednoho německého registrátora.

  Dále mi říkali, že v případě neprodloužení domény může tato přestat fungovat už dva nebo tři dny před vlastním datem expirace. Je to tak?

  Dík

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Co ccTLD, to jine pravidla a u mnoha to tak opravdu je, ze zmenu data expirace uvidis az v den expirace nebo den po ni.

  Pred vlastnim datem expirace by nemela zadna prestat fungovat, ale je fakt, ze u nekterych funguje proces prodlouzeni/mazani tak stupidne, ze nekteri registratori maji v pravidlech napsano deadline do kdy je nutne domenu prodlouzit (trebas 10 dnu pred exp) a dal za to neruci, protoze pro jistotu domenu poslou do expirace/procesu mazani o par dnu drive.

 4. Díky

 5. napr. u indickych domen jsem trnul, zda to projde. maji divne ty statusy a skutecne prodlouzeni je presne v posledni den...

Hostujeme u Server powered by TELE3