Společnost BlueSky Media, zabývající se zpracováním a distribucí studiových i nezávislých filmů, hledá do svého mezinárodního týmu nové programátory nebo programátorky.

Vedle online distribuce filmů např. přes iTunes, Google Play a Youtube provozujeme a vyvíjíme i vlastní video platformy.
A máme spoustu nápadů na jejich rozvoj, se kterými bychom potřebovali pomoci.

Front-end i back-end aplikací je napsán v JavaScriptu (ES6/7, Node.js, React, Redux/Mobx), UI je v SASS a Bootstrap, data ukládáme do MySQL a DynamoDB - veškeré servery nám běží v AWS.
Vedle vlastních řešeních rádi používáme i další šikovné SaaS jako třeba Auth0, Ooyala, PayPal, Intercom, atp. integorvané přes Rest API.

A kde že to všechno děláme? Když potřebujeme, pracujeme z domova, ale rádi se potkáváme v naší kanceláři v Táboře na Novém Městě s výhledem na Větrovy a Husovo náměstí. Jednou za týden či dva taky jezdíme za našimi pražskými kolegy na Malou Stranu, abychom osobně probrali to, co si nemůžeme nebo spíše nechceme psát přes Slack, Skype nebo Asanu.

Baví tě samostatně analzyovat, navrhovat a implementovat nejmodernější řešení, která budou mít uživatelé opravdu rádi?
Chceš mít flexibilní pracovní dobu nebo i úvazek?

Tak neváhej a ozvi se nám mailem na jobs@bluesky.pro nebo telefonicky na 777 696 559.

Bezva nápady a šikovné lidi dovedeme ocenit!Odpovědí na tento inzerát emailem nebo telefonicky uchazeč uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů, podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.