Jak zvýšit prodeje? Affiliate programem! Základní verze zdarma
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Jaká je cena za naprogramovani jednoducheho diskuzniho fora?

 1. Dobrý den,

  jaká by mohl být cena za naprogramování jednoduchého fora, něco jako toto?
  https://www.vcelarskeforum.cz/tema-V...-cukru?page=85

  Děkuji

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Takové fóra si můžeš založit i sám a zadarmo (pokuď nepotřebuješ aby ti s tím někdo pomohl) :)

  Konkrétně na uvedeném webu použivají systém MyBB (dle patičky) https://mybb.com/. Ale existují samozřejmě i další jako např. phpBB.

 4. Ale já by jsem potřeboval naprogramovat na míru, ještě by tam postupem času přibývali další věci + napojení na náš systém.
  Dík

 5. Aha, tak to bohužel neporadím, ale můj osobní typ jsou minimálně řády tisíců / nižších desetitisiců (zpravidla programování od jednotlivců) až po řády (vyšších) desetitisiců (webové studia), vše se samozřejmě odvíjí od požadavků, samozřejmě někdo si může říct i o vyšší částky.

 6. I phpBB lze propojit s vlastním systémem. A je tam lepší přizpůsobitelnost (existují různé už hotové rozšíření zdarma, což Vám ušetří nemalé peníze). Nehledě, že se na to lépe hledají programátoři.

 7. V tisících se asi pohybovat nebudeš, pokud to má dobře fungovat, ta počítej, že pod 20 to nemá smysl, spíše okolo 50, musíš chytnout profíka a ne nějakého studenta, který ti to v průběhu položí, a ten musí být také dostatečné motivován. Také záleží na tom, jak moc přesnou máš představu, pokud nemáš, tak počítej ještě další náklady za konzultace co jde a co nejde.

 8. Zcela vlastni reseni bude drahe, pouzit hotove a integrovat do tveho systemu bude lepsi napad financne... Samozrejme, pokud ty penize mas, tak jak uz bylo zmineno 50k+ ti zajisti vlatsni system uz od nekoho kdo tomu bude rozumnet...

 9. Citace Původně odeslal vosik199 Zobrazit příspěvek
  Aha, tak to bohužel neporadím, ale můj osobní typ jsou minimálně řády tisíců / nižších desetitisiců
  Bude to stát hodně. Mnohem více (násobně) než řády tisíců.

  Vlastní řešení nedoporučuji. Bude to peklo.

 10. Nizsi tisice? LOL. Pod 100 nic SLUSNEHO (rozumej funkcniho, s testy, jednoduse nasazovatelneho apod ...) nesezenes. Vsechno pod 100 budou levne, nekvalitni a nefunkcni shity ...

Hostujeme u Server powered by TELE3