DOBRÝ DEN,

NABÍZÍM SPOLUPRÁCI V DISTRIBUCI A PRODEJI JEDINEČNÉ KOSMETIKY TIANDE SE SILOU TIBETSKÉ MEDICÍNY A ALTAJSKÉ MOUDROSTI V PÉČÍ O VAŠI PLEŤ A PODPOŘE VAŠEHO ZDRAVÍ .

VÝSLEDEK POUŽITÍ PRODUKTŮ TIANDE JE SROVNATELNÝ S TERAPEUTICKOU LÉČBOU.

PROVIZE 35%- Z PŘÍMÉHO PRODEJE !
DALŠÍ PROVIZE 5% - 17% - Z CELKOVÉHO MĚSÍČNÍHO OBRATU !
MOŽNOST KAMENÉHO PRODEJE VE VAŠEM OBCHODĚ !
NEBO TAKÉ MOŽNOST PRODEJE PŘES JIŽ NÁMI PROFESIONÁLNĚ ZAVEDENÝ ESHOP!
+ DALŠÍ MOŽNÁ PROVIZE 5% - A TO Z PRODEJE VÁMI PŘIVEDENÉHO OBCHODNÍHO PARTNERA !

CCA 700 PRODUKTŮ V NAŠEM ESHOPU.

Společnost TianDe představuje unikátní kolekci kosmetiky vyráběné tradičními postupy čínské medicíny s využitím nejnovějších vědeckých úspěchů a pokročilé technologie.
TianDe kosmetika má rychlý účinek, zlepšuje pleť pomocí látek, které prostupují do hloubky. Stimuluje naše vlastní buňky k činnosti, dovede je aktivovat a ony začnou znovu pracovat. Kosmetika dovede podpořit pleť i člověka úžasnou energií.. a to hned na poprvé, při prvním ošetření pleti.
Při výrobě produktů firmy TianDe se využívají pouze vysoce kvalitní rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách, v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu, jsou vybírány speciálně vyškolenými lidmi v určitých obdobích podle lunárního kalendáře. Voda používaná v kosmetice se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře.
Každý výrobek TianDe má ve svém složení jen vzácné přírodní ingredience z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos, laminaria…), éterické oleje ( z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí…), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen…), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík).

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NEBO PROSTUDOVÁNÍ PRODUKTŮ TIANDE MNE KONTAKTUJTE NA NÍŽE UVEDENÝ EMAIL .

S PŘÁTELSKÝM POZDRAVEM - VAŠE TIANDE

krasatiande@email.cz