100% automatický eshop na prodej - více než 4200 produktů pro dům a zahradu
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Affiliate a doplňky stravy

 1. Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat jak je to s propagací doplňků stravy? Konkrétně těchto:https://www.nutraceutics.cz/. Chtěl bych udělat web kde by byli popsány potíže, například nadýmání, co je způsobuje, co proti nim pomáhá a že mohou využít činky třeba Proboizym? Na co si dát pozor? Co by to měla a co nemělo obsahovat?

  Děkuji.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. No v první řadě nesmíš porušit pravidla kampaně (často se to týká spíše brandu a umístění propagace).

  Koukni na tenhle seriál tvorby webu pro kampaň na Affil Clubu

  Seriály a návody | AffiliateClub Blog

 4. Já myslel spíš věci ohledně propagaci zdraví obecně? jestli tam nemá být něco jako: pečlivě čtěte příbalový leták... Nebo co když se spletu a dám špatné rady ohledně toho jak se zbavit nadýmání...

 5. Hlavně pozor na legislativu, která reklamu na léčiva, doplňky stravy, ale i kosmetiku upravuje. Chybným uvedeném informací můžete od příslušných kontrolních orgánů dostat nemalou finanční pokutu. O problematiku jsem se hlouběji nezajímal a tento segment zavrhnul, každopádně je dobré s tímto počítat a vyvarovat se případným následným nedorozuměním.

 6. V soucasnosti je reklama na potraviny (doplnky stravy) upravena v § 5d zakona o regulaci reklamy. Obecny zakaz klamave reklamy je konkretizovan tim, ze je uvedeno, co je povazovano za obzvlaste klamavy udaj, 52 v ustanoveni § 5d odst. 2 zakona o regulaci reklamy.

Hostujeme u Server powered by TELE3