IT-TechCZ s.r.o. | Cloud, VoIP ústředny, vývoj webů a informačních systémů, elektronických systémů, IT poradenství
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 15

Kritika webu Attractive.cz

 1. Zdravim,mohl bych vas pozadat o pomoc s hodnocenim webu attractive.cz? Piste o cemkoliv,kde vidite mouchy,co se vam nelibi,jak byste to zlepsili,apod.Diky moc

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Na to, ze se venujete tvorbe www stranek a samy v dnesni dobe nepouzivate responsive web?

 4. Citace Původně odeslal EsteTri Zobrazit příspěvek
  Na to, ze se venujete tvorbe www stranek a samy v dnesni dobe nepouzivate responsive web?
  Jiz mam z drivejska v poznamkach.Diky za podnet.

 5. Jako grafika mne na první pohled zarazí ikony, ta směsice je doslova šílená - myslím, že můžu odpřísáhnout, že jsem nikdy nic takového neviděl. Je to neprofesionální, od webařů tuplem. Zkuste jim udělat důkladný facelift, bude to působit seriózněji.

 6. Citace Původně odeslal GRAFIKOM Zobrazit příspěvek
  Jako grafika mne na první pohled zarazí ikony, ta směsice je doslova šílená - myslím, že můžu odpřísáhnout, že jsem nikdy nic takového neviděl. Je to neprofesionální, od webařů tuplem. Zkuste jim udělat důkladný facelift, bude to působit seriózněji.
  Diky za nazor.Mohu vedet blizsi info k ikonam,co konkretne je tam spatne?Co by bylo lepsi?

 7. Komedie. Nemáte vůbec vyřešené basic věci.

  Kategorie "news" hází 404, na kterou nemáte ani nějakou šablonu.

  Neumíte UX.

  Neumíte responzivní web.

  Načítá se to pomalu, je tam milión CSS a JS souborů, což je na HTTP 1.1 problém. Neumíte komprimovat obrázky.

  ...

 8. Citace Původně odeslal lockeheed Zobrazit příspěvek
  Komedie. Nemáte vůbec vyřešené basic věci.

  Kategorie "news" hází 404, na kterou nemáte ani nějakou šablonu.

  Neumíte UX.

  Neumíte responzivní web.

  Načítá se to pomalu, je tam milión CSS a JS souborů, což je na HTTP 1.1 problém. Neumíte komprimovat obrázky.

  ...
  Ten web je 10 let stary,proto se ptam,jak ho ozivit do dnesni doby. Ja nejsem priznivcem anglickych nazvu a zkratek,lze ten vas predchozi prispevek napsat vice do cestiny a trosku to rozvest?

 9. To asi těžko, když tam je bootstrap v3. A webarchive mi ukazuje, že v roce 2015 ten web vypadal jinak.

  Takže, proč bych měl radit někomu, kdo lže?

 10. Citace Původně odeslal lockeheed Zobrazit příspěvek
  To asi těžko, když tam je bootstrap v3. A webarchive mi ukazuje, že v roce 2015 ten web vypadal jinak.

  Takže, proč bych měl radit někomu, kdo lže?
  S tim lhanim bych byl opatrny,to jste si mohl odpustit.Neresil jsem,jestli se na webu v minulosti neco razantne menilo,je dan podnet na zmenu,tak jsem pocital,ze web si takhle jede uz nejaky ten patek,ne-li od zalozeni firmy a proto se ptam zkusenejsich.

 11. Vy se opravdu živíte tvorbou webů?

 12. ...především je tam šílená fotka toho týmu ... jsou jak po kocovině :D ... tohle mne už odradí klikat někam dál. Nicméně jsem se překonal a klikl. Celý web je nepřehledný zmatek všeho možného, takže ať klikám kam chci, vůbec nevím, co děláte. Web zavírám a jdu ke konkurenci ...

 13. Citace Původně odeslal Usacek Zobrazit příspěvek
  S tim lhanim bych byl opatrny,to jste si mohl odpustit.Neresil jsem,jestli se na webu v minulosti neco razantne menilo,je dan podnet na zmenu,tak jsem pocital,ze web si takhle jede uz nejaky ten patek,ne-li od zalozeni firmy a proto se ptam zkusenejsich.
  Zamotáváš se do toho jak Babiš.

 14. Není to úplně nejhorší, ale nejspíše bych si od Vás nic neobjednal... Web je tak nějak divně splácaný. Jako by bez citu pro grafiku. A navíc pokud tvoříte weby a nerozumíte pojmům, které chcete napsat v češtině a trošku "rozvést" ...

 15. A vy děláte weby? Marketing? Nebo vedete hotel? Podle úvodní fotky jste číšníci, v mailu máte recepci...Jsem trochu zmatený na první dojem...

  "Šablony (anglicky template), zásadně urychlují tvobu webdesignu. Dají se koupit za 50 - 100 USD. Attractive ale vždy tyto šablony dále upraví - design webu je tedy vždy unikátní."

  Licence tvůrce šablony s "přeprodejem" počítá?

 16. Také jsem si při první pohledu z nějakého důvodu vybavil barmany po šichtě, obzvlášť pán vlevo asi jel nonstop :D Docela by mě zajímalo, po jakém tahu někoho napadlo takovou fotku dělat a že v tom něco takového na první pohled nevidíte - tohle opravdu není profesionální, raději bych je vyhodil. A důvod pro povolené kravaty? Špatný den s klienty?

  Teď bez legrace, první dojem není tak strašný, jak jsem se dle reakcí výše obával. Budu to tedy brát tak, že sbíráte podněty pro redesign webu, protože mám někdy pocit, že množství užitečných reakcí v této sekci se blíží záporným číslům.

  Hned v úvodu říkáte, že děláte převážně reklamu, což je v pořádku - nebo jsem jediný, kdo si přečetl úvodní text a pochopil to tak? Nový web rozhodně responzivní, bez debat. Ikonky jsou poněkud neumětelské, ale pokud nejsem estét, tak mě neuráží, ale ani pro mě nic nedělají. Vyhodil bych je - ilustrace mají vhodně doplňovat obsah, zde jsou k ničemu. Poradím vám, co je moderní a vždy bude - aby web vašim potenciálním zákazníkům jasně říkal, kdo jste. Můžete být seriózní, hraví či úplně ujetí, ale ten web by to měl dobře předávat dál. V tuto chvíli je to taková horší webová vizitka, nic zvláštního. Ten směr už si ale musíte ujasnit se zkušeným designérem (ten vám také objasní ony termíny, se kterými by dle mého ovšem člověk, pracující v marketingu měl být seznámen, jsou to základní pojmy), tady na fóru to nevyřešíme.

  Určitě bych se vykašlal vedle ikonek i na všechny ostatní obrázky z fotobank, které neříkají vůbec nic. Prázdné sdělení je to nejhorším, čím můžete svůj web naplnit, až budete dělat redesign, udělejte i důraznou revizi textů, většina věcí se dá přepsat lépe, či výrazně prokrátit. Nefunkční odkaz by z hlavní navigace nikdy vést neměl - to můžete ještě teď vyhodit, je to amatérské. Poslední drobnost, proč je logo až pod hlavičkou? Je zbytečně zapadlé a na první pohled to i vypadá, že prostě chybí.

  @lockeheed Tvé rady se sestávají z toho, že se víc snažíš s lidmi rozjet hádku, než jim pomáhat, v čem si uškodí, když už mu nic nenapíšeš? Čekám na další perly v jiných tématech, kde si budeš honit ego.

  @Tomáš Maňhal Pokud je šablona koupená pro jednoho zákazníka, tak nejde o přeprodej. Ten zákazník by si ji prostě mohl koupit sám a oni mu ji upraví, začal bych se na to dívat špatně ve chvíli, kdy by tu samou šablonu použili u více projektů bez toho, aby měli zakoupenou rozšířenou licenci. U šablon v naprosté většině případů licence další úpravy nezakazuje. (Tady možná kecám, ale nesetkal jsem se s tím.) Příklad: https://themeforest.net/licenses/standard

Hostujeme u Server powered by TELE3