Wildcard HTTPS certifikát zdarma ku každej doméne
Zobrazují se odpovědi 1 až 11 z 11

Výhradní dovozce, jak se jím stát?

 1. Nevíte jak najít někoho, kdo by třeba chtěl spolupracovat na prodeji do ČR? Uvažuji o nějaké firmě co už má výrobky v EU a hledala by tu jen partnera na dovoz.

  Jenom nevím jak takové firmy a výrobky, co by bylo možné dovážet do ČR najít.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Nic takového už neexistuje. Nikomu nezabráníš koupit to v jiném státě od jiného prodejce a dovážet to tu.

 4. Možná byste se divil. Jsou zde výrobky, které si v jiném státě velkoobchodně nekoupíte. Respektive, ten kdo by Vám to prodal by mohl mít obrovské problémy se zneužitím obchodní smlouvy mezi výrobcem a prodejcem v určitém regionu...


  Citace Původně odeslal dkoudela Zobrazit příspěvek
  Nic takového už neexistuje. Nikomu nezabráníš koupit to v jiném státě od jiného prodejce a dovážet to tu.

 5. Citace Původně odeslal Michal Mojzis Zobrazit příspěvek
  Možná byste se divil. Jsou zde výrobky, které si v jiném státě velkoobchodně nekoupíte. Respektive, ten kdo by Vám to prodal by mohl mít obrovské problémy se zneužitím obchodní smlouvy mezi výrobcem a prodejcem v určitém regionu...
  Tak mě primárně nejde o to být "tupý přeprodejce", chtěl bych s výrobcem případně dovozcem do EU spolupracovat třeba i na marketingu a propagaci jeho produktu v ČR. Chtěl bych dělat nějaké složitější věci, kdy je třeba potřeba mít i lokální servis nebo podporu a spolupracovat.

 6. Kolik milionů máš na první nákup?

 7. Třeba vitamalt, ale od stolu na tyhle veci nenarazis. To chce cestovat a mít nato opravdu kapitál. Ale těch veci je hodně co se daji najít.

 8. Začni obchodovat s čímkoli a jakkoli a neboj, časem jich potkáš... Když jsme kdysi rozjeli jednu značku kloudně v ČR, tak nás další pak sami kontaktovaly ;-)

  Když si vybereš sortiment, kterému rozumíš a který máš rád, tak by sned neměl být problém...

 9. jestli chceš obchodovat a nemáš kapitál, tak proč hned dovážet? Jsou u nás výrobci, kteří prodávají přes překupníky k tuzemským odběratelům a je tam velký rozdíl mezi nákupem a prodejem, jedná se o malosériové věci, ale dražší nebo povahou spotřební. Prostor je jako obchodní zástupce pro zavedené výrobní firmy, které mají problém s prodejem napřímo. Práce obchoďáka je ta nejnáročnější a nejmín poplární, ale v určité době (dnešní konjunktuře) se prodeji daří. Jako nezkušený začít dovozem a hned výhradním? To je trochu naivní představa.

 10. My treba jsme dovazeli nebo chceme jeste dovazet vyhradne pres dobre zprostredkovatele, protoze neni cas na pripadny lobbing, hledani kontaktu, schuzky a tak podobne. Radeji vyborny zprostredkovatel s kontakty nez piplani se pul roku-rok s oslovovanim klientu. Jiste, je na tom urcita ztrata penez, dejme tomu velka, ale dle zkusenosti vime, ze se to vyplati.

 11. A ještě po vás budou chtít minimální odběry! Buď si budete muset koupit "velké" množství zboží hned při podpisu smlouvy a nebo budete mít určené kolik toho musíte prodat, třeba za rok, a když to neprodáte tak zaplatíte smluvní pokutu, výrobky si budete muet koupit,....

 12. Kolega chce rozsirit sit prodeje keramickych obkladu, proto dela v Karlovych Varech showroom kerama-marazzi.com/en/ pokud bys neco s tim chtel vymyslet, dej vedet, domluvit se da vzdy. Skladem jiz ma 20 tun ruznych vzorku. Za chvili to bude oficialni :)

Hostujeme u Server powered by TELE3