Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Software na vedení objednávek a zakázek

  1. Zdravím, pracuji v reklamě a sháním nějaký sofware na evidenci objednávek/managing zakázek. Například, abych si mohl vytvořit klienta a u klienta přidávat projekty a zde dokumentaci (nabídky, vystavené faktury, schválené dokumenty a jiné). Jednoduše řečeno, abych měl přehled a mohl si jednoduše podívat do historie. Software může být klidně online, ale přístup i offline, preferoval byl dobré UX a jednoduchost. Výhodou by například bylo, aby projekty mohl dát sdílet mezi kolegy, popřípadě určitou část sdílet i klientovy. Jaký by jste doporučovali z vlastních zkušeností?

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Nic lepsiho nez vlastni presne podle potreb neni... mame uz par let a jsme spokojeni - nemusime nic prizpusobovat, nikomu predavat podnety k upravam atd.

  4. Nie je na nieco take sugarcrm? https://www.sugarcrm.com/features

  5. záleží kolik informací chcete evidovat a jak se to celé má chovat. buď potřebujete přímo CRM a nebo stačí nějaký systém pro řízení projektů, těch je taky hodně. v mém případě protože vývíjíme software na zakázku tak používáme JIRA & Confluence. JIRA je pro řízení projektů, Confluence pro dokumentaci. Do jisté míry osobně pošilhávám také po nějakém CRM protože bych rád sledoval všechny projekty z obchodního hlediska, ale zatím mi na to stačí do jisté míry exporty do tabulek z účetního systému.

Hostujeme u Server powered by TELE3