Eshopiste.cz - Tržiště zavedených e-shopů nabízených k prodeji i investici
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Prodej internetových obchodů s rybářskými potřebami s úspěšnou minulostí - Od koruny

 1. Nabízíme k prodeji dva internetové obchody s rybářskými potřebami s velmi úspěšnou minulostíV současné době se jedná o obchodní model, ve kterém my nabízíme na internetu přes naše eshopy zboží třetí strany, tedy prodejce. Toto zboží fyzicky nenakupujeme a nevlastníme, ale své objednávky rovnou směřujeme na prodejce, který toto zboží prodává a dopravuje přímo zákazníkovi a následně pak vše řeší již ve své vlastní režii. Prodejci je pak fakturovaná dohodnutá provize z obratu.

  Internetové obchody jsou v současné době napojeny na import dat z CSV souboru, fotografie jsou stahovány ručně a je potřeba si je velikostně upravit v nějakém externím programu a následně nahrát přes FTP. Nicméně tímto popisuji současný stav. Pokud by budoucí zájemce ovládal PHP, bude schopen si dodělat plnou automatiku například na základě rozšířeného XML feedu od Heureky. Pokud by byly internetové obchody použity pro prodej vlastního zboží, bylo by možné přes administrační část zboží zadat „z ruky“ bez nutnosti importního skriptu.

  Pozor ... Potřebná je znalost MySQL, bohužel ne vše lze v současné době zajistit přes administrační část. Potřebná je rovněž znalost HTML, administrátorská část internetových obchodů není WYSIWYG, jednotlivé stránky (šablony stránek) jsou definovány v HTML. Pro případné dodělání či rozšíření administrační funkčnosti internetových obchodů je potřeba znát také PHP.

  Internetové obchody generují automatické XML feedy pro Heureku.

  Již delší dobu nejsou internetové obchody nijak podporovány přes PPC reklamu (Sklik a AdWords). Také je již delší dobu krom aktualizací produktů nijak nově nezviditelňujeme, nešperkujeme, neposunujeme dále.

  Budoucímu zájemci nejsme bohužel schopni zaručit, že bude spolupráce s naším současným prodejcem dále k dipozici. Internetové obchody primárně nabízíme pro prodej vlastního zboží nebo pro spolupráci s vlastním či nově nasmlouvaným prodejcem rybářských potřeb nebo jen jako zajímavé domény s minulostí.

  Prodej internetových obchodů lze zaštítit i kupní smlouvou, fakturace je samozřejmě možná, v tom případě se k vydražené ceně připočte DPH, jsme plátci DPH.

  Vážnému zájemci rád zodpovím veškeré dotazy zaslané přes soukromou zprávu nebo na email posta@potreby-rybarske.cz. Internetové obchody jsou napojeny na Google Analytics.

  HISTORIE ESHOPŮ ZA CELOU DOBU JEJICH EXISTENCE:
  • Tržby, hrubý zisk a počet objednávek na vyžádání
  • Návštěvnost je cca 880 000 unikátních návštěvníků
  • Dlouhodobě evidujeme přední pozice ve fulltextu vyhledávačů (na frázi „rybářské potřeby“ 3. pozice v Google - donedávna dlouhodobě 1. pozice; 9. pozice v Seznamu - v dávnější minulosti 1. - 3. pozice) – samozřejmě až za sponzorovanými odkazy
  CO JE PŘEDMĚTEM PRODEJE:
  • Doména www.potreby-rybarske.cz – registrovaná a v provozu již skoro 11 let (od 09.06.2006)
  • Doména www.bereti.cz – registrovaná a v provozu více než 3 roky (od 07.01.2014)
  • Kompletní unikátní grafika obou internetových obchodů
  • Kompletní vlastní technické řešení obou internetových obchodů s administrátorskou částí
  CO NENÍ PŘEDMĚTEM PRODEJE (a bude při předávání novému majiteli odstraněno):
  • Stromová struktura produktů (není naším vlastnictvím)
  • Samotné produkty, tedy názvy, popisy, fotografie, ceny (není naším vlastnictvím)
  • Stránka obchodních a dodacích podmínek (není naším vlastnictvím)
  • Kontaktní údaje na registrované uživatele (zákon na ochranu osobních údajů)
  • Zajištění spolupráce se současným prodejcem rybářských potřeb

  ---------- Přidáno 26.04.2017 12:57 ----------

  Otevřena diskuse ...

 2. x

 3. Dobrý den. Informace zaslány na email.

 4. Přikládám zde ještě jednu důležitou informaci jako reakci na jeden z dotazů:

  Naše technické řešení těchto dvou internetových obchodů, tedy eshop jako takový včetně administrátorské části, je možno provozovat jen na těchto dvou doménách, které jsou součástí prodeje.

  Není možno a povoleno vytvářet další kopie internetových obchodů na našem technickém řešení nebo přemísťovat eshop na jiné domény, atd! Licence eshopu jsou výhradně jen dvě a jsou pevně spjaty s doménami www.potreby-rybarske.cz a www.bereti.cz.

  Děkujeme za pochopení.

 5. Dobrý den,

  dívám se pozice ve vyhledávačích na kw: "rybářské potřeby" a na seznamu sedí 8. místo, ale na Googlu je obchod někde na 7-dmé stránce, tedy 50+ pozice. Nevíte co mohlo způsobit tak obrovský propad?
  Děkuji

 6. Dobrý den, já vidím náš eshop na pozici 7 nyní na Google ... viz: https://www.google.cz/?gws_rd=ssl#q=...9+pot%C5%99eby

  Naše eshopy nikdy nepostihl žádný ban či penalizace vyhledávačů, nebyl k tomu důvod.

 7. Citace Původně odeslal jirinjirin Zobrazit příspěvek
  Dobrý den, já vidím náš eshop na pozici 7 nyní na Google ... viz: https://www.google.cz/?gws_rd=ssl#q=...9+pot%C5%99eby

  Naše eshopy nikdy nepostihl žádný ban či penalizace vyhledávačů, nebyl k tomu důvod.
  Název: collabin.jpg
Zobrazení: 655
Velikost: 68,8 KB

  Zdravím, podle collabimu je na googlu opravdu nějaký problém, každopádně jsem se chtěl jenom ujistit, jestli se nejedná o nějaký propad v poslední době. Děkuji za info.

 8. Žádné takovéto propady o desítky pozic jsme nikdy nezaznamenali ... přiznám se, že těm "chytrým" automatům moc nevěřím, je pro mě důležité, jaká je skutečnost v daném vyhledávači vždy.

 9. ... posledních 24 hodin aukce ...

Hostujeme u Server powered by TELE3