Slevolovec.cz

E-shop aktivní cca 2 roky. V hlavní sezóně denní obrat cca 30 000 Kč. Součástí koupě je i doména www.slevolovec.cz a logo. Dále FB stránka s 2500 fans. Nyní e-shop běží na systému Exitshop. V minulosti byl provozován také na systému od Shoptetu.


Aaapobyty.cz

na míru vytvořený portál na prodej pobytů, případně cestovních balíčků. Součástí prodeje je doména www.aaapobyty.cz. Dále kompletní portál s propracovanou administrací a grafikou na míru. Systém je připraven pro napojení pro hlavní agregátory (Rival, Paylo, TopTrack) Možnost také napojit akceptaci platebních karet (GoPay, GpWebPay, atd...). Interní systém na rozesílku newsletterů, Efektivní správa nabídek a partnerů. Napojení na GA, FB, Sklik.... Zkrátka vše, co je potřeba pro provoz portálu.

Systém není vázán pouze na doménu aaapobyty.cz je možnost změnit doménu a provozovat kompletní slevový portál.

Slevopoly.cz

V minulosti byl na této doméně provozován cca 3 roky slevový portál, v současnosti (cca 2 roky) je portál napojen na provizní systém Paylo a je z něj tedy agregátor slevových nabídek. Při dobře zvládnuté propagaci není problém dosahovat zisků v řádech 10-ti tisíců měsíčně. Součástí prodeje je doména www.slevopoly.cz, logo, grafika a kompletní portál.