PHP Developer hledáme externistu (znalost CMS WordPress a Typo3, PHP, HTML5, CSS3)

Dobrý den,
hledám externistu, který nám pomůže napsat náš nový web.
Začátek spolupráce ideálně ihned.
Možnost pracovat na pobočce v Praze, Plzni, nebo Hradci Králové.
Proč se k nám přidat?
eMan je předním českým poskytovatelem mobilních řešení. Vysoká kvalita, skvělý design a použitelnost našich produktů jsou pro nás alfou a omegou. I proto mobilní aplikace z naší dílny získaly řadu ocenění – Mobilní aplikace roku, Internet Effectiveness Awards, IT Projekt roku a řada dalších. Pracujeme na zakázkách pro nejvýznamnější tuzemské i nadnárodní společnosti.
Náplň práce:
Vývoj našeho firemního webu – jedeme neustále dopředu
Spolupráce s UX/UI designery, kteří ví, co dělají
Práce na interním projektu ve společnosti, která Tě bude bavit
Možnost dlouhodobé spolupráce na externích zakázkách – šikovní lidé se vždycky hodí
Popis požadavků:
Zkušenosti s vývojem v PHP
Zkušenost s jQuery
Znalost HTML 5, CSS 3
Výhodou zkušenost s WordPress, TYPO3, SEO
Schopnost samostatného přístupu k řešení problémů
Kreativní přístup a dobré nápady
Uvedený rozpočet je orientační, záleží na dohodě.
V případě zájmu, nebo dotazu mě prosím kontaktujte.
zuzana.klimova@eman.cz
723 723 717
Děkuji Zuzana Klímová
13 zobrazení
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 17. 8. 2016
Neověřen
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více