Stovkomat.cz: dnes 20% sleva na všechny PR články [345 nabídek, stovky recenzí]
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Top-Polepy.cz vysoká míra opuštění webu

 1. Dobrý den,
  Prosím o kritiku webu Top-Polepy.cz.
  Máme celkem vysokou návštěvnost webu, ale bohužel s vysokou mírou opuštění.
  Uživatelé na webu stráví několik desítek sekund a bez konverze opustí web.

  Web jsme již několikrát upravovali (s ceníkem i bez ceníku), ale stále bez rozdílu v konverzích.

  Prosím o radu, co by mohlo být špatně na http://www.top-polepy.cz/chci-samolepky-na-auto/

  Předem všem děkuji za objektivní názory.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Nasaďte si Hotjar a koukejte co tam ti lidé dělají. :)

  Každopádně z mého pohledu máte v podstatě jednostránkový web, který dole skoro nevede návštěvníka dál.

  Druhák vysoká návštěvnost může být způsobena i GA spamem, či roboty - ti mají míru opuštění většinou ke 100%.

 4. Děkuji za názor.

  Hotjar využíváme. Zjistili jsme, že většina lidí web jen projede a opustí (takže návštěvy jsou opravdu reálné a nejedná se o spam).

  K Vaší poznámce ohledně jednostránkového webu a absence navést návštěvníka dál - Co by podle Vás mělo vést zákazníka dál (aby vytvořil poptávku, konverzi)?

  Ještě jednou děkuji, moc si vážím Vaší odpovědi.

 5. Podle mě zákazníci odchází proto, že jen přišli porovnat nabídku. Otevřou si 5 podobných služeb, vyberou si nejlepší poměr cena/výkon a zbytek prostě zase zavřou. Nehledal bych za tím takovou vědu.
  Jinak v Kontaktech bych očekával jasnou identifikaci firmy - název, adresa, ičo, email, telefon. Ne, že to bude různě rozházené po celé stránce. Takové ty běžné slinty „co je naše firma zač“ bych chodil někam bokem, třeba do patičky do záložky O Nás. To, že jste firma, co vyrábí samolepky, asi nikoho nepřekvapí. Jo kdybyste tam psali, že se výrobě věnujete 15 let, používáte nejmodernější technologii a máte tisíce spokojených zákazníků, tak by to mělo i maličko větší váhu.

 6. Myslím, že to není o webu, ale o tom, že nenabízíte nic odlišného od konkurence.
  Roland VersaSTUDIO BN-20 není zrovna produkční stroj, i když jeho výhodou je tisk bílou barvou, ale šíře 51 cm je limitující u řadě zakázek. Máte i laminaci?
  Lisy na hrnky má dnes každá reklamka a celkově bych asi ten strojový park vůbec nedával na web, ale spíš se zaměřil na reference, lépe je nafotil a vyzdvihl to, co dělá vaší firmu odlišnou od ostatních. Osobně bych raději viděl web na doméně s názvem Vaší firmy, tedy Corneille a ne top-polepy.
  Na webu jsem se za chvilku ztratil a nebyl jsem schopný z ceníku si spočítat cenu tištěné samolepky 30 x 30 cm ... Uvádíte 3,- Kč / 1 cm - nepochopil jsem.

  S BN-20 bych klidně vytvořil další web jenom na malé samolepky s tvarovým ořezem a zdůraznil tisk bílou, rychlost dodání..atd.
  I když to tam někde máte, ale člověk se k tomu musí prokousat. Jinak děláte to, co stovky firem, takže člověk se u vás podívá, co děláte, podívá se na ceny a jde dál ...

 7. Žížala: Moc děkujeme, kontakty jsou opravené. Jinak na trhu 15 let nejsme a referencí stovky taky nemáme (vím, že se v dnešní době dělají reference jen na oko, ale to je pak dost jasně viditelné... spíš to chceme dělat tak nějak lidsky za rozumné ceny s vysokou kvalitou...)

  Zbyněk Šubert: Super názor! :) Web firmy použít nemůžeme nebo spíš nechceme (firma se zabývá i jinými odvětvími, Top-Polepy.cz jsou pouze na polepy a samolepky).
  Chtěl bych se zeptat, jak by pro Vás vypadala ideální kalkulace?
  Jinak ta cena byla myšlená tak, aby si každý mohl spočítat i ty nejmenší samolepky. Pokud třeba budete chtít samolepku o velikosti 30 x 30 cm, tak zaplatíte 3 x 30 Kč.
  Odlišit se snažíme hlavně expresní výrobou (standardně do druhého dne). Je nám však jasné, že jsme jedni z mnoha na tomto trhu. Ale nějak jsme doufali, že když to budeme dělat poctivě a za dobré ceny, půjde to samo.

  Ještě jednou moc děkujeme.

 8. 3 Kč / cm
  samolepka = 30x30 cm
  cena = 3,- x 30 = 90,- Kč

  Co třeba rozměr 4 x 5 cm ? to bude 3,- x 5 cm = 15,- Kč Mám to dobře?
  4 x 40 cm bude za ?

  Já jen, že jsem nepochopil výpočet cen, zkuste vysvětlit :) Očekával bych cenu za cm2 a ne za cm ...

 9. Ano máte to dobře. Při velikosti 4x40cm je cena 12 Kč až do šířky 50cm.

  Nicméně díky za názor, s kolegou jsme se o tom bavili a asi bude opravdu lepší přejít na cm2 než na běžné. Mysleli jsme, že tím usnadníme lidem práci s přepočítáváním na čtvereční.

Hostujeme u Server powered by TELE3