PPC specialista – Facebook, AdWords, Sklik a zbožové porovnávače

Tento obchod již není aktivní.

time line
založeno 22. 3. 2017
time line
0 zájemců
time line
Ochrana pomocí úschovy prostředků
Do našeho marketingového týmu v DANTOA.cz hledáme posilu pro tvorbu a správu výkonnostních reklam pro naše klienty. Primárně nám jde o správce placených kanálů z Facebooku. Znalosti Skliku a Adwords jsou vítány. Práce máme dost všude!
Hledáme někoho, kdo má rád svoji volnost a nechce sedět 10 hodin v kanceláři 5 dní v týdnu. Nabízíme možnost spolupráce odkudkoliv, flexibilní pracovní dobu, domlouvání všeho důležitého online a osobní schůzky pouze občas.
Máme svůj tým specialistů i juniorních pozic a vedeme si vlastní interní školení. Hledáme tedy i někoho, kdo případně nemá tolik znalostí, ale má chuť růst a vyšvinout se!
Požadavky:
- Praktické znalosti kolem PPC reklam (Facebook, AdWords, Sklik)
- Analytické a marketingové myšlení
- Znalosti Google Analytics, Facebook Business Manageru
- Sklik a AdWords znalosti vítány
- Schopnost komunikace s klienty
- Výborná čeština
- Samostatnost a kreativita při vytváření kampaní
Nabízíme:
- Flexibilní pracovní dobu
- Možnost práce odkudkoliv
- Spolupráce na zajímavých klientech s velkými měsíčními rozpočty
- Interní školení a rozvoj vašich dovedností
- Odpovídající platové ohodnocení + výkonnostní bonusy
- Spolupráce na ŽL
Náplň práce:
- Tvorba a správa vykonnostních kampaní na Facebooku, AdWords, Skliku a zbožových porovnávačích
- Příprava marketingových strategií a plánů na několik měsíců
- Vymýšlení reklamních textů a cílení inzerce
- Reporting a vyhodnocování kampaní
Máte-li o pozici zájem, napište mi soukromou zprávu nebo na e-mail na info@dantoa.cz. Osobní schůzka v Praze možná kdykoliv.
Martin Tuma
Web: DANTOA.cz
Telefon: 732 287 663
4 zobrazení
ikona hodnoceni
25 hodnocení
členem od 26. 12. 2008
Neověřen
ikona hodnoceni
od Tomáš Soukup (17 hodnocení)
27. 11. 2014

Okamžitá komunikace, platba ihned, spokojenost celkově.

ikona hodnoceni
od rikamrikam (39 hodnocení)
9. 7. 2014

Férový, lidský. Jednoznačně doporučuji !!

ikona hodnoceni
od Tomáš Božek (20 hodnocení)
16. 4. 2014

Rychlá platba, pefektní domluva, rozhodně doporučuji.