Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.

Výsledky hlasování: Jak se vám líbí logo za 315 000 Kč?

Hlasující
42. Nemůžete hlasovat
 • Nelíbí a ta cena musí být vtip

  24 57,14%
 • Líbí ale ne za tu cenu

  3 7,14%
 • Líbí a cenu mohla být klidně vyšší

  15 35,71%
Stránka 4 z 4 PrvníPrvní 1234
Zobrazují se odpovědi 91 až 93 z 93

"Ošklivé" logo Liberce za 315 000 Kč aneb za co tolik peněz?

 1. libi se mi jak lidi vzdycky resi takove kraviny jako ze se dalo 315 vcelku obhajitelnych tisic za logo a vubec neresi (alespon en tak strasne hystericky), ze se rozhazujou desitky zbytecnych a realne neobhajitelnych milionu jinde :) teda vlastne nelibi... Ale co mam delat...

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal 1polarium Zobrazit příspěvek
  A proc Liberec to logo nepouziva treba na svem ofic.webu, nevíš?...u ostravy jsou vykricniky i u knihovny(aby tam lidi nekradli!!!) ma ho i psi utulek pač psi jsou nebezpeční(někdy) www.ostrava.cz dole... je to dobre logo, víceučelové...začína se mi opravdu moc líbít.
  Prosimtě Ostravě trvalo několik měsíců, než se to logo někde objevilo (v tý době jsem tam bydlel, a než se aplikovalo na všechny městský společnosti tralo to zhruba rok), vážně si myslíš, že týden po vyhlášení soutěže, když se ještě ani nepodepsala smlouva na manuál, kterej taky nějakej ten měsíc zabere, se hned začne všude používat?

  Diskuze zbytečná.

 4. Ja to cele neprocital, myslel jsem ze Liberec ho uz ma dlouho....Liberec me ale nezajima tam to co usetrili na logu daji prave psim utulkum na zradlo nebo postavi z toho detem v parku prulezacky :-) nebo to zadali vice firmam(ne jako v ostrave) a bylo z čeho vybirat. V ostrave meli asi nuž na krk a nebylo zbyti. Taky Ostrava si to můze dovolit to je velke mesto, Liberec je takove male mesto, vetsi vesnice. Velke mesto = vetsi ropočet = vetši rozpočet na logo.

Stránka 4 z 4 PrvníPrvní 1234
Hostujeme u Server powered by TELE3