Eshopiste.cz - Tržiště zavedených e-shopů nabízených k prodeji i investici
Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Zavedený eshop s elektronikou + zakázkový backend pro správu objednávek v ceně - 350 000 Kč

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Premium prodeje.
Vybíráme pro vás:
 1. K prodeji nabízím zavedený e-shop se spotřební elektronikou (smartphony, GPS, příslušenství a další drobná elektronika). Od doby existence je tento projekt ziskový každý měsíc.

  Historie
  Doména založena v roce 2013 jako pokračování menšího e-shopu (s nevhodně volenou doménou z roku 2012). Od začátku specializace na relativně úzký sortiment tak, aby jej personál důkladně znal, rozuměl mu a dokázal poskytnout maximální podporu zákazníkům. Část sortimentu vhodná i pro slevové portály - spolupráce od samého začátku pro rozšíření prodejů, povědomí o brandu.

  Ekonomika
  Roční tržby bez DPH:
  2013 - 688 000 Kč
  2014 - 7 581 723 Kč
  2015 - 17 199 450 Kč
  2016 - 17 340 894 Kč

  Web
  V současné době pronájmové řešení s velmi dobrou optimalizací pro SEO (pokud jsou vyplněny informace u produktů) a výborným umístěmím ve vyhledávačích. Shop řešení je použito pro samotný prodej a kontrola obj zákazníkem (frontend) a XML feedy. Díky oboustrannému API probíhá stažení objednávky, potvrzení, kontrola úhrad objednávek (banka/gopay) a samotné expedování s evidencí výrobních čísel k objednávce + do faktury a následná změna stavů (info e-mail + stav objednávky na e-shopu) v zakázkově vyvíjeném SW.
  Díky tomuto vlastnímu SW jsme schopni objednávku odbavit za celkem zhruba 3 minuty "člověkopráce" (stažení a zpracování případných slev automaticky, potvrzení pracovníkem, kontrola úhrad automatizovaně (banka, platební systém (gopay)), zařazení k expedování dle úhrady a sklad. zásob automatizovaně, fyzické expedování (sejmutí čárového kódu výr. č. automatizovaně, generování + import do účetního programu + tisk faktury s výr. č. ihned po sejmutí čár. kódu automatizovaně) a zabalení, nahrání hromadné várky dat (generováno automatizovaně) pro přepravce + tisk štítků a získání souhrnu podaných zásilek pro nahrání do programu s aktualizací stavu objednávky na shop řešení -> email o změně obj (automatizovaně). Vše jako síťový provoz na více počítačích. Zaměstnanec = přihlašovací údaje => historie jeho akcí a úprav obj <=> dohledatelnost odpovědnosti.
  Součástí SW je dále API napojení na Aukro.cz (příjem objednávek a plateb), odpadá tak závislost (ne)podpory shop řešení propojit se s Aukrem. Dále možnost obecného CSV/XLS/XML importu objednávek pro offline zdroje (vhodné pro technologicky postarší partnerské portály - bez možnosti API).

  Potenciál
  Obrat 2013 a 2014 realizován v jednom člověku (majitel) + 1 zaměstnanec expedování zboží (půl úvazku). 2015 majitel + 2 zaměstnanci (v součtu 1,5 úvazku). 2016 majitel + 3 zaměstnanci (v součtu úvazek 2,25 - z důvodu více personálních obměn => zdržení růstu). Majitel s pracovní dobou ≈ 7x 12-14 hodin (zahrnut i vývoj inter. SW). Trh v daných kategoriích stále roste a následující min. rok bude dále růst v řádu procent až nizkých desítek procent. Součástí prodeje je seznam několika stabilních (ověřených) zahraničních (Shenzhen, HongKong) dodavatelů pro klasické světoznámé výrobce, autorizace k zastoupení jedné takové značky, a vlastní brand (výroba kompletu zboží odpovídající ověřeným potřebám zákazníků, vlastní balení).
  Heureka.cz -> Ověřeno zákazníky s x00 hodnoceními, aktuálně 9x%.
  Zboží.cz -> bez hodnocení, se Seznam.cz navázána spolupráce čerstvě
  2x Facebook -> celkem >2800 sledujících.

  Důvod prodeje
  Časové důvody majitele + zaměření na vývoj SW (produkt, který je využíván ve firmě pro správu obj).

  Předmět prodeje a prodejní cena
  Cena bez zásob: 350 000 Kč
  Cena se zásobami: 290 000 Kč + zásoby dle ocenění nákupními cenami ke dni prodeje
  Společnost je plátce DPH. Součástí prodeje je doména, zakázková grafika pronájmového shop řešení, (síťová) licence účetního programu Pohoda (pro 3 uživ.) s velmi úzkým napojením na interní SW (správa obj) a eshop (produkty kompletně, kromě SEO, spravovány z agendy Sklad), seznam ověřených a nových dodavatelů, předání know-how (během 2-4 týdnů v ceně) a podobu nastavených interních procesů v písemné formě, veškeré napojené služby (heu, FB, google, seznam, zopim, gopay, ...) a v případě zájmu i databáze zákazníků. Prodej bude koncipován tak, aby měl nový majitel možnost co nejdříve co nejlépe fungovat. Žádná překvapení, profesionální jednání. Cena zohledňuje především hodnotu SW výbavy nanejvýš vhodnou pro efektivní provoz e-shopu a skutečnou přidanou hodnotu (..., zalistované položky, hodnocení (historie), facebook fanoušci, ...).

  Více informací prosím přes soukromou zprávu.

 2. Dobrý den hledám nový projekt ke koupi, můžete mi prosím zaslat více informací?
  Děkuji s pozdravem Šimák

 3. 1stmacini: Odpovězeno do SZ.

 4. Dobrý den, prosím kontaktujte mě tel. 608 412 008. díky

 5. zdeněkšimek: Dobrý den, reagováno telefonátem + SZ.

 6. Dobrý den přeji
  Měl bych vážný zájem .
  Prosím pošlete mi podrobnější info.
  Zdraví
  František Dohnal
  777773440

  ---------- Příspěvek doplněn 13.03.2017 v 20:04 ----------

  Mohli bychom si zítra zavolat prosím ?

 7. František Dohnal: Dobrý den, reagováno SZ + telefonátem.

 8. Dobrý deň, koľko máte zákazníkov?

 9. bestcena: Dobrý den, nic dramatického -> přes 17 tisíc. Detaily případného zájmu prosím do SZ.

 10. Děkuji za odpovědi

 11. David Kordík: Dobrý den, reagováno na Vaši SZ.

 12. Dobry deň, mali by sme reálny záujem o tento eshop. Prosím kontaktujte ma - 0948 360 229. Neváhajte ma kontaktovať.

Hostujeme u Server powered by TELE3