Hledáme správce e-mailových kampaní pro dlouhodobou spolupráci

Tento obchod již není aktivní.

time line
založeno 21. 2. 2017
time line
0 zájemců
time line
Ochrana pomocí úschovy prostředků
Jsme firma zabývající se internetovým marketingem a realizacemi e-shopů. Pracujeme pro skvělé klienty, s kterými si dlouhodobě rozumíme i mimo obchodní vztahy. Nabídku našich služeb průběžně rozšiřujeme a proto hledáme možná právě Vás.
Vaše pracovní náplň
  • účast na návrzích průběhu e-mailových kampaní
  • příprava a realizace e-mailů k odeslání z dodaných podkladů dle scénářů
  • odesílání mailů dle časového harmonogramu
  • příprava scénářů pro automatickou komunikaci s cílovými segmenty příjemců
  • práce se seznamy kontaktů, jejich segmentace
  • A/B testování
  • vyhodnocování a prezentace dosažených výsledků kampaní
  • návrhy a realizace úprav na základě dosažených výsledků kampaní
  • návrhy a práce na neustálém vylepšování a rozvoji této služby
Očekáváme
  • e-mailing Vás opravdu zatraceně baví
  • znalost některého ze systémů pro email marketing (Smartemailing, MailChimp atd.)
  • schopnost identifikovat potřeby cílových příjemců (segmentů) kampaní
  • schopnost vyhodnotit statistiky a výsledky kampaní
  • schopnost jednat s klienty v rámci přípravy kampaní, testování, přípravy podkladů atd.
  • samostatnost, flexibilitu, logické myšlení
  • týmovou spolupráci – opravdu nehledáme sólisty
  • iniciativu a nápady pro další rozvoj sebe sama i naší služby
Nabízíme
  • práci pro stálou a rostoucí klientelu
  • dlouhodobou spolupráci a neustálý rozvoj
  • stabilní přísun zakázek
  • včasné proplácení faktur
  • podporu při dalším vzdělávání se
  • homeoffice nebo kancelář ve Svitavách
Kontakt
NetAction.cz s.r.o.
E-mail: barta.pavel@netaction.cz
Tel: 731 532 086
23 zobrazení
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 25. 9. 2013
Neověřen
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.