Ještě stále čekáte až vám někdo zadá vývoj webu? Nečekejte a vyvíjejte vlastní projekty! 12.Affiliate konference v Praze
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Vymáhání pohledávek - Slovensko

 1. Dobrý den,

  hledám pomoc v oblasti vymáhání pohledávek pro Slovensko. Mám na SK pár dlužníků a rád bych začal s vymáháním pohledávek.

  Chtěl bych se zeptat jestli máte nějaké doporučení, případně zkušenost na koho se obrátit.

  Děkuji.

  Lukáš

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Na to budes potrebovat medzinarodny sudny prikaz na exekuciu. Aspon tak to bolo nejaky rok-dva dozadu ked som si o tom cital. Exekutori to robia iba vynimocne, ked sa jedna o naozaj velke ciastky, inak je to vela papierovania, byrokracie a penazi a drobne pohladavky sa skratka nevyplatia.

  Ale veci sa mohli zmenit takze neviem relane povedat.

 4. Jedná se o 30 tisíc.

 5. Citace Původně odeslal Lukáš Kruntorád Zobrazit příspěvek
  Jedná se o 30 tisíc.
  Nevím jak vypadá mezinárodní soudní příkaz. Je to podle úmluvy Brusel II nebo III. A česká a Slovenska republika má nadstandardní mezinárodní smlouvy.

  Ale k veci, podat žalobu na Sk, aby ti uznali dluh a když budeš mít rozsudek, ze ti má vyplatit dluh a náhrady neučiní tak. Pak exekuce na Slovensku

  Tak bych to řešil já vše v té zemi. Česky soud a exekutor nemůže nic
  Naposledy upravil Hagen : 17.02.2017 v 15:55

 6. Musíš mít v ruce rozsudek (soud nebo rozhodčí nález) a pak exekuce.
  Nějaké vymáhací firmy jsou k ničemu, jejich pravomoce a možnosti končí u telefonování dlužníkovi...
  Leda opravdové vymahače, nějakého místního Voloďu :-D

 7. Dodám vymáhání české exekuce v zahraničí je úplně něčí jiného. Často v zahraničí neuznají českou exekuci nebo uznají, ale rapidně ponizi

 8. Samozřejmě využiju SK advokáty a SK soudy, jde mi spíš o to, jestli zde již někdo podobný problém neřešil a dokáže mi efektivně pomoci. Najít nějakého Ivana samozřejmě také není problém, ale tyhle rány se vyléčí celkem rychle, přitom trestní rejstřík už nevyléčí nikdy :)

 9. Obávám se, že máte malinko zkreslené představy. Předně vymáhání pohledávek nemá na trestní rejstřík vliv (někdy bohužel). Co se pak samotného vymáhání týká, bude nejprve nutné určit, místo soudní příslušnosti a rozhodné právo, z toho vyjde buď povinnost podat žalobu v ČR nebo na Slovensku. Následně exekuce (ta už zřejmě na Slovensku), podle nové úpravy už není nezbytné žádné uznání vykonatelnosti rozhodnutí, ale dá se doložit přímo rozsudek a exekuce se zahájí. Pozor, na rozdíl od ČR se za exekuci na Slovensku platí, myslím okolo 17 EUR.

Hostujeme u Server powered by TELE3