PHP programátor | od 40 000 měsíčně
Zobrazují se odpovědi 1 až 20 z 20

Srovnání poptávkových portálů

 1. Zdravím, narazil jsem na problematiku poptávkových portálů a zajímá mě, jestli někdo můžete nějak srovnat epoptávku a aaapoptávku. Díky za názory.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal elemik Zobrazit příspěvek
  Zdravím, narazil jsem na problematiku poptávkových portálů a zajímá mě, jestli někdo můžete nějak srovnat epoptávku a aaapoptávku. Díky za názory.
  srovnávat to vůbec nemusíš, všechny potávkové servery se podobají jako vejce vejci, zadavaté chtějí službu za polovinu běžné ceny - za náklady, což provozovatelům je šumák hlavně že zkásnou poplatek za registraci..tohle nepodporovat!

 4. Nějaké velke rozdíli nevidím jsou skoro stejné.

 5. Měl jsem registraci v obou, ale je tam velká konkurence, takže jsem žádnou zakázku nesehnal.

 6. Ja mam taky oba ty systemy konkurence je v obou ale it ak uz se mi to vyplatilo. V podstate mam teda dobrou zkusenost.

 7. Jsem na obou stranách. I jako zadavatel i jako dodavatel. U AAA si myslím, že jde o cílení. U epoptavky když jsem cokoliv zadal tak to rozeslali po celé republice bez ohledu na to jestli jsem chtěl natřít dveře na modro, nebo vyčistit okap. Píšu prosím obrazně jen aby bylo jasné že určitě nebudu volit firmu z Ostravy aby mi přišla natřít plot a samotná doprava by byla dražší. Navíc si myslím že epoptávka má méně dodavatelů, alespoň podle těch seznamů co posílají. Asi možná nejlepší pro mne řešení vidím v nejremeslnik.cz kde jsem zatím z 90% byl vždy spokojený

 8. Zkusil jsem oba ty weby a o něco lepší výsledky byly z epoptávky (subjektivně). Ono se to ale těžko srovnává.
  Co se týče toho rozesílání, tak podle mě je to o tom jak si nastavíš kde působíš. Nejprve jsem uvedl, že působím v celé republice a poptávky mi fakt chodily z kdejakého kouta republiky, procházel jsem tuny balastu a bylo to k ničemu. Tak jsem to pak srovnal jenom na svůj kraj a už to chodilo správně.

 9. Taky mám registraci na obou portálech a lepší výsledky mám naopak na aapoptavka. Porovnání obou je složité.

 10. Tata je truhlar a ma nektere ty poptavky nevim ktere ma dost zakazek porad ma co delat. Ale nema vsechno jenom s poptavek.

 11. Žádné ty poptávkové systémy nemám a moc tomu nevěřím, kamarádovi se ty peníze nevrátily.

 12. Dobrý nástroj k tomu, když chcete rychle znát konkurenční ceny a nebo potřebujete do výběrových řízeních doložit další nabídky a cenu pak podrazit. Za mne na nic, ale záleží možná v jakém oboru a je to už pár let, co jsem tam byl.... U obou stejná zkušenost.

 13. Měl sem minulý rok registraci a moc se mi to nevyplatilo, takže letos raději dávám peníze na PPC reklamu.

 14. Osobně jsem spokojený s Epoptávkou. Funguje to podle představ.

 15. Moc děkuji za všechny příspěvky a názory. Ještě popřemýšlím :-)

 16. Jak vlastně ty poptávkové portály konkrétně fungují?

 17. Zaregistrujes se, zaplatis nejaky poplatek, posilaji ti mailem poptavky ze tveho oboru, vybiras si ty, ktere se ti zdaji dobre a na ty posilas svoje nabidky.

 18. Díky a můžu se ještě zeptat, jaký je ten poplatek?

 19. Citace Původně odeslal hruza Zobrazit příspěvek
  Zaregistrujes se, zaplatis nejaky poplatek, posilaji ti mailem poptavky ze tveho oboru, vybiras si ty, ktere se ti zdaji dobre a na ty posilas svoje nabidky.
  ... a posíláš a posíláš a pokud nejsi nejlevnější ze všech, tak zakázku nedostaneš :)

 20. Jsou tam ruzne tarify, ale stoji to asi 5000 kc na rok.
  No a je pravda, ze to nejde samo, to ma Zbynek pravdu :-) Spousta lidi jede po cene, co si budeme povidat. Na druhou stranu jsem tam jako poptavajici zazil opacne situace kdy mi nektere firmy posilaly naprosto silene ceny, asi to jen tak zkousely nebo co nevim. Ja si vybiram ty poptavky kde vim, ze muzu uspet, urcite neztracim cas se vsim co mi poslou.

 21. Epoptávka v podstatě dělá to co má, měl jsem nějaké zakýzky asi pět myslím, ale už to nějakej čas nemám.

Hostujeme u Server powered by TELE3