CZ doména zdarma ke každému ONEbit hostingu
Zobrazují se odpovědi 1 až 11 z 11

Komunitní portál Moderní buddhista

 1. Namasté,
  rád bych vám představil nový komunitní portál Moderní buddhista na adrese http://modernibuddhista.mzf.cz. Jedná se o magazín související s buddhismem a buddhistickou tématikou v moderním pojetí. Tedy důraz na ekologii, přírodu, vědu, matematiku, medicínu, pomoc lidem atd podle učení Mahajány. V Mahajáně je kladen důraz na institut takzvaného Bódhisattvy, kdy se člověk vzdává myšlenky na osvícení v současné inkarnaci a zaměří se na výuku dharmy, pomoc s pochopením buddhistických myšlenek a celkově pomoci všem tvorům aktuálně žijících ve vesmíru.

  Naším cílem je vytvořit známý a na komunitě postavený portál, který by pomohl laické veřejnosti utřídit si informace o rozvětveném učení buddhismu. V současné době je zájemce o buddhismus poněkud zmaten rozličnými termíny, kategoriemi buddhismu a dalšími informacemi. Naším cílem do budoucna bude i vysvětlení veškerých souvislostí s postupným pronikáním do hlubších a hlubších zákoutí buddhismu. Jak bude portál růst, později bude samozřejmě poskytován prostor i starším a ostřílenějším buddhistům.

  Aktuálně tímto způsobem hledáme zájemce, kteří by nám mohli pomoci. V současné době máme velice moc práce nejen s obsahem, ale také s vylepšením webu, propagací na sociálních sítích atd a je nás málo. Hledáme tedy touto cestou tyto pomocníky:

  - Aktivní buddhisty (Buddhisty, kteří sami pořádají semináře a tyto semináře by mohli probíhat pod záštitou tohoto portálu. Aby se portál mohl učit od ostřílených buddhistů a portál něco zároveň přinášel i pro ně. Portál může obsahovat jejich vlastní blogy a sloužit tak jako jejich domovský web pro prezentaci jejich služeb.)

  - Copywrittery (Kteří mohou poskytnout popřípadě psát články na náš web. Články nemusí být nutně primárně o buddhismu. Vítané jsou i články o přírodě, ekologii, osobním růstu, recepty pro vegetariány (ale i vegany), vědecké články a prakticky vše, co může běžného člověka - buddhistu v dnešní době zajímat. Články si píšeme i vlastní, ale ve většině případů bohužel z důvodu nedostatku času použito odkazování na zajímavé články na jiných webech.)

  - Pomocníky s e-shopem (V dnešní době se bohužel platí za vše. I náš portál musí vydělávat aby se mohl rozrůstat a dále tak pomáhat. Už jen minimálně na koupi článků a zaplacení hostingu. Součástí našeho portálu je e-shop na principu přeposílání objednávek, do kterého se snažíme umisťovat zboží, které může souviset s laickým buddhismem. Chceme nabízet pouze kvalitní a tématické zboží, proto jej bohužel vybíráme ručně bez automatických skriptů. Píšeme si i vlastní popisky a texty. Na tuto pozici hledáme pomocníky, kteří by nám částečně ulevili od této práce. V budoucnu až bude komunita dostatečně velká, chystáme se zprovoznit vlastní plnohodnotný e-shop, kde budou předměty jako sošky buddhy, různé buddhistické náramky, dekorace a jiné. Možná i ručně vyráběné. V současnosti na to nejsou bohužel finance ani prostory.)

  - Programátory (Web je potřeba neustále modernizovat a upravovat. A to i v současné době, kdy je na webu mnoho maličkostí, které je potřeba opravit. Nejsou to složité věci, ale jsou jich desítky.)

  - Kritiky a konzultanty (Sto lidí, sto a jedna pohledů na věc. Hledáme lidi, kteří nám pomohou vizuálně a funkčně přivést web na co nejprofesionálnější úroveň bez nějaké agresivní marketingové kampaně.)

  - Přispěvatele na sociální sítě (Pomocníky, kteří by spravovali Facebook kanál "Moderní buddhista" a přidávali obsah. Zároveň bychom rádi využívali i sociální sítě jako Google+, Twitter a další, na jejichž správu nemáme v současné době bohužel čas.)

  - Investory a přispěvatele (Samozřejmě budeme velice rádi, pokud budete moci pomoci i finančně. Budeme rádi za jakýkoliv příspěvek. Vše něco stojí a ani tento web není výjimkou. Za zvážení stojí i možnost stát se angel investorem bez nějakých agresivních ambic a plánů. Vše by muselo být řešeno přátelskou domluvou.

  - Inzerenty (Problémem není ani umístění reklamy či PR článku na váš produkt. Zde si ovšem pečlivě vybíráme, abychom neprezentovali služby, které se zaměřením webu nemají souvislost, jsou nemorální a jiné... Uvědomujeme si, že náš komunitní portál se rozrůstá pomalu a cca po měsíci provozu se můžeme pyšnit jen stovkami unikátních návštěvníků měsíčně a necelou stovkou fanoušků, ale za vcelku levnou cenu můžete získat propagaci na delší dobu. A to i na našich sociálních sítích.)

  - Ostatní pomoc (Zároveň budeme rádi i za jakékoliv sdílení naší Facebook stránky "Moderní buddhista" vašim přátelům a pravidelnou návštěvu našeho portálu, kde vám chceme nabízet jen ten nejkvalitnější obsah.)

  Zároveň uvítáme jakoukoliv konstruktivní diskuzi zde na Webtrhu.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. celé zle

 4. Citace Původně odeslal matusy Zobrazit příspěvek
  celé zle
  V čem?

 5. No v první řadě, bych si koupil doménu a pořešil hosting. Ta stránka se hrozně pomalu načítá. Viz https://www.webpagetest.org/result/170201_6J_AVXA/

 6. Aktuálně mají problémy s DDOS útoky. Hodně se to řeší na jejich Facebooku.

 7. Citace Původně odeslal Iver Zobrazit příspěvek
  Aktuálně mají problémy s DDOS útoky. Hodně se to řeší na jejich Facebooku.
  No tím spíš, ale samostatná doména pro takový projekt je nezbytná, když už nic, můžeš v případě potřeby celý projekt bez problémů přesunout jinam, nebo tak. Pokud máš adresu na doméně 3.řádu jsi vázán na ni a změna je komplikovanější.

 8. S tím souhlasím. To je důvod proč zatím není na vlastní doméně. Bude se to muset připravit, nastavit přesměrování z původní adresy a přeregistrovat v katalozích. V nejbližší době to máme v plánu.

 9. Můžu Vám pomoct zadarmo s doménou, hostingem a základní ochranou proti hackerům, ale máte to fakt blbě napsané, komunikace ale po SZ.

 10. Jak to myslíte blbě napsané?

 11. Proč? Doména za 130 Kč a hosting za 50 Kč měsíčně, nemáte na chleba nebo co :D?

 12. Nepsali jsme nic o tom že nejsou peníze na projekt. Jen, že hledáme zájemce o pomoc. Přesun na novou doménu je plánován, ale není to tak jednoduché, protože všude se prezentuje tato naše doména.

Hostujeme u Server powered by TELE3