Prodej eshopu E-Samolepka™ + kompletní výroba • Možnost okamžitě začít s podnikáním
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Bude mi pro 4 instalace Wordpressu stačit databáze o velikosti 1GB?

 1. Zdravím, zaujímalo by ma velkosť databázy mysql, ak na wedos dostanem 1GB velkosť DB, a mám tam neobmedzené aliasy, tým pádom napr. 4x wordpress stránky s 4 mysql dat. aká velkosť bude jednej databázy alebo ako sa to zaplnuje s čím, veľmi sa do toho nerozumiem práve preto sa pýtam, závisí aj počet registrácií a obsahu? alebo to je niečo úplne iné ako sa tá databáza rozširuje to ma zaujíma, dakujem.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Podle všeho počítají celkovou velikost databázi, tzn. 1 GB databáze pro xx různých databázi. Avšak nejlepší odpověď ti dají na podpoře.

  Poznámka pod čárou: wedosu se vyhni, nestojí za to.

 4. Mělo by to být pro jednu db. Ale to automaticky neznamená že na jednom nolimit hostingu lze prpoozovat 10 WordPressu. Na tomhle se člověk leda prošetří k pruseru. Chceš skudlit a mít deset WordPressu? Porod si VPS ! Pokud o tom nic nevíš a nerozumíš tomu, tak pro každý wp samostatný hosting, zas tolik to nestojí.

 5. Sdílené hosting obecně nebudou moc stíhat s většími DB, ale ptáš se asi na to, jestli když to koupíš, tak jak rychle se ti to zaplní.
  Velmi zaokrouhleně může použít tento vzorec:

  průměrný počet znaků v článku x 6, tj. pokud máš článek jednu normostranu, tj. 1800 znaků a nepřeháníš to s HTML, tak ti zabere max 10 000 bytů v DB, ty máš k dispozici 1 000 000 000 bytů, takže se ti jich tam vejde 100 000 +/-, čím více, tím pomalejší.

  Pro rejpaly - počítám nějaký průměrný HTML kód, ukládání v UTF a indexy.

Hostujeme u Server powered by TELE3