Vyvíjej vlastní projekty a expanduj do zahraničí! Přijď na 14. Affiliate konferenci v Praze

Výsledky hlasování: paci sa design?

Hlasující
9. Nemůžete hlasovat
 • ano

  5 55,56%
 • nie

  4 44,44%
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Date feedback na tento navrh? (Moja druha skuska o design)

 1. Ahojte, date pls feedback na tento navrh? (moja druha skuska o design )

  Artboard.fin — Postimage.org

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. No, moc se to neliší od stovek, ne-li tisíců dnešních šablon za pár dolarů. Ale není špatná no :-) Co mě teda praštilo do nosu je vespod ten odběr newsletteru. To se tam teda příliš nehodí.

 4. Tam není co hodnotit, protože to už každej viděl stokrát, včetně tebe. Pokud chceš vytvořit návrh, kterej má někdo nějak ohodnotit, tak vytvoř obsahovej web, tahle prezentace nemá s designem nic společnýho - k vytvoření takovýho webu ani není potřeba grafik, tohle z fleku nakóduje každej kodér z vlastní hlavy.

  Měj vyšší cíle a zaměř se na skutečný weby, tohle tě nikam neposune.

 5. Viz výše, to somradlo emailů je tam jak pěst na oko. Zbytek neurazí, nenadchne.

 6. Já jsem zase zastánce standardizace, tj. je dobré mít šablony stejného typu, pak šlověk ví, kam sáhnout a co ho čeká, za mně +.
  Jednoduché, přehledné, účelné.

 7. jako konzumentovi mi to stačí -prenájom HW, pokud tam dál máš to pořizování -LIVE-..tak tam bych návštěvníka viděl více zatáhnout do děje

 8. Na druhý pokus dobré. Do budoucna se zaměř na jiné věci než je to, zda se to líbí. Spousta lidí zastává zvláštní postoj, že web design je něco jako umění a pokud je nějaký layout nebo zpracování populární, tak je to z nějakého důvodu špatně, je to hned tuctové, šablonovité a kdesi cosi.

  Tudíž jako kolega designér doporučuji ignorovat názory typu "nikam tě to neposune", pokud jsi udělal teprve svůj druhý design, máš ještě spoustu designů před sebou, abys na nich cvičil a trénoval různé věci. Žádný učený z nebe nespadl, i když zdejší lidé na to mají tendenci zapomínat. Samozřejmě je dobré se vyhýbat tuctovosti, ale pokud začínáš, tak na tom není nic špatného.

  Pár tipů (protože na tom co hodnotit je, jen tomu člověk musí trochu rozumět :) ), vidím že přemýšlíš nad typografií, což je dobře, ale text pod audiem bych nezarovnával na střed, a je jiný než text pod audiotechnikou - sjednotit řezy a velikosti, a používat výraznější barvy, světle šedá se pro tak důležitý text nehodí. Takový obsahový text by mohl být ještě větší a naopak nemusí být tučný. Ikonky sociálních sítí bych nedával na takové místo, a pokud jim opravdu chceš dát tolik pozornosti, udělal bych je větší, třeba každou z nich i na 33% celé šířky toho spodního bloku, s výrazným pozadím. Ale raději bych takové věci házel do patičky, nebo až níže. Pro nově příchozí sociální sítě nejsou důležité.

Hostujeme u Server powered by TELE3