DigitalUP.cz - praktické školení online marketingu pro podnikatele
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Instagram sledující - dá se na tom vydělat?

 1. Dobrý den, vlastním stránku na instagramu, má asi 10k followers a chtěl bych stránku rozšiřovat a rozšiřovat, dá se pak z takové stránky něco vydělat? Reklamama nebo nějakými propagacemi? Má cenu dávat peníze do sponzorovanych prispevku, aby se stránka rychleji rozšířila?
  Děkuju za všechny odpovědi a rady:)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ano, da se to monezitovat napriklad ruznymi sponzoringy, kdy budete propagovat produkty te a te firmy. Zalezi ale ovsem na tom, jak moc aktivni sledujici mate, kolik komentu a liku u fotek, apod. Znam dost lidi, co ma napr. 20k sledujicich a zazadali ruzne firmy (povetsinou sportovni firmy, pac to jsou vesmes fitnessaci nebo lide, co radi cvici) a dostalo se jim stedrych nabidek formou sponzoringu, ze napriklad propaguji nejake obleceni ci doplnky stravy, hodinky, apod a maji to zadarmo. Daniel Wellington tusim posila free hodinky i tem, co maji jiz 10k ale maji velmi aktivni sledujici. Pak dale napr pres affil, s tim mam osobne dobre zkusenosti. Dost casto se to take monetizuje tim, ze zacinajici firma ci jedinec na instagramu chteji, abyste jim nasdileli jejich fotku s popiskem a odkazem na ne a vim ze i takovy ty stranky, ktere maji napr. 150 tisic sledujicich globalniho razu si nechavaji platit prumerne 5-20$ za sdileni fotky. Chce to ovsem aktivni sledujici, profily co maji 50k sledujicich ale u fotek maji sotva 300 liku nikoho nezajimaji.

 4. Záleží na typu profilu. Jedná se o osobní, nebo všeobecný? A jaké je téma profilu? Také hraje roli, jestli se jedná o český profil.


 5. Nabízíme zajímavý výdělek pro všechny, kdo jsou aktivní na sociálních sítích a mají alespoň 2tis. followerů. Více na www.socialhit.cz

  ---------- Příspěvek doplněn 06.09.2017 v 14:04 ----------

  Dobrý den Tomáši, nabízíme zajímavý výdělek pro všechny, kdo jsou aktivní na sociálních sítích a mají alespoň 2tis. followerů. Více na www.socialhit.cz

 6. Vydělávat můžeš a kupovat followery taky. :)

 7. Doporučil bych namísto placené reklamy na IG společnosti, které nabízí Instagram sledující.
  Vyjde to mnohem laciněji a ty followeři přibývají ve větším množství.

 8. Proč by si měl nakupovat followery? :) S 10 000 followery dosáhne klidně na 2500 Kč za příspěvek AUTOMATICKY, když použije jednu z aplikací, které zprostředkovávají kampaně firem uživatelům Instagramu. Speciálně česká appka Rewards na to funguje velmi dobře. Platí za lajky a za uživatele. Vydělávat na Instagramu se dá spousta způsoby, tohle je ale asi ten nejjednodušší. Sponzoring je fajn, ale málokdy dávají peníze.:)

 9. Kurva lidi, běžte si ten linkbuilding dělat někam jinam

Hostujeme u Server powered by TELE3