Chcete si koupit Webtrh?
Zobrazují se odpovědi 1 až 11 z 11

Nabízím své grafické služby za reference.

 1. .
  Naposledy upravil jan_jan : 07.06.2017 v 19:04

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. dejte si to do nabídek myslím že budete mít více zájemců....diskuzi už skoro nikdo nečte :-D https://webtrh.cz/nabidky

 4. Citace Původně odeslal Peter Lacek Zobrazit příspěvek
  dejte si to do nabídek myslím že budete mít více zájemců....diskuzi už skoro nikdo nečte :-D https://webtrh.cz/nabidky
  díky za info, ale i tady se najdou lidi už mám zájemce :)

 5. Citace Původně odeslal Peter Lacek Zobrazit příspěvek
  dejte si to do nabídek myslím že budete mít více zájemců....diskuzi už skoro nikdo nečte :-D https://webtrh.cz/nabidky
  Jak je neco zadarmo, verim ze uz ma v poste alespon 10 zprav :)

 6. Citace Původně odeslal musil.david Zobrazit příspěvek
  Jak je neco zadarmo, verim ze uz ma v poste alespon 10 zprav :)
  to ano ale někteří zákazníci chcou i zaplatit aspoň symbolickou částku což mě velice potěší :)

 7. Tímto bych chtěl poděkovat panu Janu Kahánkovi, který nám vyhotovil logotyp a ikonku na míru. Nejen, že vše udělal kvalitně, ale také neuvěřitelně rychle. A to byl víkend :) Hned na první pokus se nám trefil do stylu webu, mého osobního vkusu a barev. Já osobně, pokud si budu příště vybírat grafika pro své projekty, vyberu si opět tohoto šikovného člověka. Vřele doporučuji jeho služby i vám. Viz Facebook stránka "Naprogramuji.cz" a stejnojmenný profil na Google+ (https://plus.google.com/b/1099512715...08018112?hl=cs). Logotyp lze vidět i na linkedin.com/tomas.triska.

 8. Citace Původně odeslal Iver Zobrazit příspěvek
  Tímto bych chtěl poděkovat panu Janu Kahánkovi, který nám vyhotovil logotyp a ikonku na míru. Nejen, že vše udělal kvalitně, ale také neuvěřitelně rychle. A to byl víkend :) Hned na první pokus se nám trefil do stylu webu, mého osobního vkusu a barev. Já osobně, pokud si budu příště vybírat grafika pro své projekty, vyberu si opět tohoto šikovného člověka. Vřele doporučuji jeho služby i vám. Viz Facebook stránka "Naprogramuji.cz" a stejnojmenný profil na Google+ (https://plus.google.com/b/1099512715...08018112?hl=cs). Logotyp lze vidět i na linkedin.com/tomas.triska.
  Příklad z praxe, kdy se nevyplatí kupovat loga za 500 Kč, 1 500 Kč a nedej bože zadarmo, přesně ten příklad, kdy Vám grafik udělal logo, které už nejen že existuje, ale je tak nudné, generické, že zadarmo je drahé. Ale když se chcete prezentovat nudným a neoriginálním logem, které má kde kdo, je to Vaše věc. Ale po 13 letech praxe, by jste měl mít dostatek financí, aby jste si zaplatil profesionála. Přesně ten příklad, kdy platí: "VŠE CO JE ZADARMO, vždy stálo a stojí za houby." Je jasné, že grafik Vám zadarmo, za minimum peněz nemůže vytvořit logo, které bude originální. Toto logo je práce na 10 minut a ještě stihnete kávu a poklábosit se sousedem jak venku mrzne. Doporučuji nové kreativní, originální logo a nechlubit se tímto.

  Forsíða
  http://global.kuaidi.com/single/500.html
  Naposledy upravil anymuss : 07.01.2017 v 16:26

 9. Myslím si že zde to zavání skoro až zbytečným lpěním na maličkostech. Logo bylo zdarma, jednoduché a sedlo jako p*del na hrnec. Já jsem spokojen. Nemám žádný nadnárodní podnik, abych potřeboval na logo div ne licenci. Je to jen grafické doplnění mých sociálních kanálů a na webu slouží jako ikonka. Lepší než aby tam nebyla žádná. Narozdíl od "rádoby grafiků", které jsem využíval v minulosti a chtěli div ne desetitisíce za stejně jednoduchá loga, tady je tento mladý člověk dokonale zesměšnil...

 10. Citace Původně odeslal Iver Zobrazit příspěvek
  Myslím si že zde to zavání skoro až zbytečným lpěním na maličkostech. Logo bylo zdarma, jednoduché a sedlo jako p*del na hrnec. Já jsem spokojen. Nemám žádný nadnárodní podnik, abych potřeboval na logo div ne licenci. Je to jen grafické doplnění mých sociálních kanálů a na webu slouží jako ikonka. Lepší než aby tam nebyla žádná. Narozdíl od "rádoby grafiků", které jsem využíval v minulosti a chtěli div ne desetitisíce za stejně jednoduchá loga, tady je tento mladý člověk dokonale zesměšnil...
  Víte, ono to, že to logo stojí xxx tisíc má svůj důvod. Je to asi něco podobného, jako kdyby si klient u Vás objednal web na míru a vy jste ho zkopíroval z čínského webu, upravil texty a řekl: "O nic nejde" ale ten web máte zadarmo přece. :) K tomu, že porušujete autorský zákon Vy i grafik, teď už vědomě, se nemá ani cenu vyjadřovat. A výmluva, že je to společnost tamhle někde v Asii, je trošku dětské řešení. Je to velká společnost. Je to minimálně nejvíce klišé motiv z fotobank, jehož licenci by jste měl mít Vy nebo grafik, zakoupenou.
  Ale když Vám to nevadí, zase na druhou stranu, to ledacos vypovídá o Vás. ;) Jak kvalitní služby asi můžete poskytovat, když máte takový přístup? Autora neřeším, pač ten se teprve učí, neví co dělá a určitě si dá příště pozor. Tady je přeci jedno, jestli je logo zadarmo, nebo za 500 Kč, nebo za 1 000 000 Kč, tady jde o to, že porušuje autorský zákon a to už jedno není. ;) Ať Vám udělá logo zadarmo,třeba za pytel brambor, ale ať je to originál, který nevykrádá jiná loga a značky.
  A nebo víte co, já teďka použiji ten samí symbol, jako máte Vy a dám k němu akorát jiný text, třeba Naprogramujeme.eu (rovnou si zkopíruji i Váš web, ať ušetřím trochu času) a budu logo používat, tady v ČR? Souhlasíte? Nebude Vám to vadit? Proč bych se Vás ptal, když nejste majitelem loga ani Vy, ani autor...Už tomu rozumíte? Nebo najdete ještě nějaké jiné dětské výmluvy? Budete takto argumentovat i právníkovi?

  PS: Nikdo neřeší "rádoby grafiky" kteří dělají loga za tisíce, desetitisíce atd., ať si každý prodává svou grafiku za tolik, kolik mu zaplatí klienti. Navíc neznamená, že když je logo jednoduché, že musí být levné. Se probuďte. To, že kvalitní logo má svou cenu opravdu není jen tak. ;) Vy jste perfektní ukázka z praxe, jak se to nemá dělat.

  PSI: A jak prosím Vás, tento grafik zesměšnil ostatní grafiky? Tím, že Vám vytvořil neoriginální, nudné, logo na "míru" s grafickým prvkem, který používá už jiná firma a není jeho autorem? Si děláte srandu ne? Trošku soudnosti. A víte co, dejte si třeba ještě šíp od Škody, a písmeno N bych si půjčil od města Náchod, ať to máte "regionální a tématické"

 11. Eh... Je víkend, je docela pěkně i na to, že je zima... Nebudu si kazit náladu zakomplexovaným a zamindrákovaným člověkem... Z vašich příspěvků ta negativita a předsudky jen čiší. Pokud máte nějaký problém s logy z minulosti, je mi to líto, ale nepřijde mi fér útočit tu na mě a ani na autora. K vašem dalším příspěvkům se opravdu už nebudu ani vyjadřovat...

 12. Citace Původně odeslal Iver Zobrazit příspěvek
  Eh... Je víkend, je docela pěkně i na to, že je zima... Nebudu si kazit náladu zakomplexovaným a zamindrákovaným člověkem... Z vašich příspěvků ta negativita a předsudky jen čiší. Pokud máte nějaký problém s logy z minulosti, je mi to líto, ale nepřijde mi fér útočit tu na mě a ani na autora. K vašem dalším příspěvkům se opravdu už nebudu ani vyjadřovat...
  Až sa vám ozve skutočný autor loga, alebo právnik z firmy rovno s požiadavkou stiahnutia loga zo všetkých materiálov + rovno s požiadavkou zaplatiť kompenzáciu za neoprávnene užívanie loga, potom vás ten prístup rýchlo prejde. A verte, že v práve budú oni a nemáte šancu vyhrať. Známy pred rokmi si tak isto nechal vytvoriť logo od nejakého študenta, ktorý ho len skopíroval a zmenil text, o 2 roky nato ak už mali logo na všetkých brožúrach, letákoch, videách, banneroch, FB, webe ich kontaktovali aby logo okamžite stiahli + 1200€ za porušenie autorského práva. Chvíľu sa to ťahalo, výhovorky na autora loga a pod. ale nakoniec museli všetko zaplatiť a logo stiahnuť.

Hostujeme u Server powered by TELE3