Velkoobchod TRADEL - produkty s vysokou marží pro obchodníky a e-shopy
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 39 z 39

Jake máte zkušenosti s Netio?

 1. Díky za super diskuzi. Moc mi pomohla.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Hezký den,

  od dnešního dne nabízíme možnost využití různých verzí PHP na jednotlivých hostinzích pro jednotlivé domény, viz NOVINKA (diskuze). Budeme rádi, když nám napíšete své zkušenosti s touto službou, popřípadě návrhy eventuálních změn či vylepšení.

  Pokud si přejete záležitost jen vyzkoušet, tak neměli-li jste u nás ještě hosting, platí možnost vyzkoušení až na dva měsíce zdarma, popřípadě slevový kupón na 33 % pro libovolný nový virtuální hosting či multihosting. Viz odkazy výše.

 4. Dobrý den, má Netio SSD?

 5. Hezký den,

  ano, máme i SSD. Hostování na serverech s SSD je s 20 % cenovým příplatkem. Nabídku hostingů s SSD na webu zobrazíme v průběhu září, nicméně již nyní lze prostřednictvím mailového požadavku objednat.

 6. @dotazy: Od včerejšího dne SSD hosting oficiálně k dispozici, viz nabídka NETIO.CZ.

 7. Díky za info, akorát mě překvapilo, že ta cena je místo 20%, o 52% vyšší. Savana má příplatek 24%.

 8. @dotazy:

  Oficiálně jsme SSD hosting vydali teprve předevčírem. V neoficiální podobě ještě nebyla spočítaná relevantní cena a platila tak prakticky na jakýkoli SSD hostingový tarif výše uvedená přirážka 20 %. SSD hosting se dal v tu dobu pořídit za neoficiální zvýhodněnou cenu.

  Ohledně Vámi udaných 52 %, o jakém konkrétním tarifu hovoříte? Ceny nyní neurčujeme podle procent, nýbrž podle velikosti disku (50 CZK za každých 10 GB prostoru), aby nám to cenově vycházelo pro poměr investice / návratnost. Každopádně pokud budete mít o SSD hosting u nás zájem, napište nám do SZ, nainstalujeme Vám SSD hosting až na 30 dnů zdarma a pokud se rozhodnete jej prodloužit do konce září 2017 o půl roku nebo rok, dáme Vám jej za cenu hostingů na HDD, tedy bez jakékoli přirážky.

  P.S.: O našem NETIO hostingu je od samotného počátku spuštění známo, že nekonkurujeme cenou. Čím konkurujeme, se dozvíte až při jeho vyzkoušení a porovnání s jinými firmami.

 9. Díky za info a nabídku, porovnával jsem ty nejlevnější hostingy.

 10. Ano, tak to je možné. U vyšších tarifů to už vypadá cenově zajímavěji. U vyšších tarifů je SSD zároveň vhodnější.

  ---------- Příspěvek doplněn 25.08.2017 v 19:52 ----------

  Myslím, že když už jsme v tom rušení příplatků za SSD, nabídneme jej za stejných podmínek všem čtenářům tohoto Webtrh vlákna, kteří u nás ještě žádný hosting neměli a nemají. V takovém případě pište SZ. :-) Akce platná do 31.08.2017.

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3