AKCE! Doména CZ zdarma ke každému ONEbit hostingu
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Kritika online kreslící hry https/letsdraw.it

 1. Ahoj,
  Včera jsme s kamáradem vydali novou hru.
  Hru která je něco na způsob iSketch nebo sketchLeague. Určitě je tam hodně co zlepšovat. Rád bych slyšel váš názor na hru celkově / gui / cokoli.


  Díkec.


  Multiplayer online drawing game. Guess and draw - LetsDraw.it

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Vstoupil sem do mistnosti simpsonovi s prezdivkou mrdkaZKrdka (to jen kdybste nejak dohledavali logy, co ja vim) byla tam nakreslena Marge, takze jsem odpovedel Marge... Cekal jsem jak idiot 30 sekund co se jako stane az dojde cas a prej zadni vitezove... Protoze spravna odpoved byla pry March... No tak to asi ne... Ja nevim, zcela uprimne me to nebavilo ani v jinejch mistnostech... Nevim jetsli je to timhle systemem nebo celkove stylem hry, to neodkazu posoudit protoze jine verze neznam...

 4. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  Vstoupil sem do mistnosti simpsonovi s prezdivkou mrdkaZKrdka (to jen kdybste nejak dohledavali logy, co ja vim) byla tam nakreslena Marge, takze jsem odpovedel Marge... Cekal jsem jak idiot 30 sekund co se jako stane az dojde cas a prej zadni vitezove... Protoze spravna odpoved byla pry March... No tak to asi ne... Ja nevim, zcela uprimne me to nebavilo ani v jinejch mistnostech... Nevim jetsli je to timhle systemem nebo celkove stylem hry, to neodkazu posoudit protoze jine verze neznam...
  Jop, tak to je problem. je to udelane tak, ze si slova zadavaji sami lide... pokud tam nekdo zada blbost, tak napriklad po tve hre, kdy blbost nebyla uhodnuta bude toto slovo vyrazeno. Pokud by bylo spravne uhodnuto, tak se mu zvysi rating a muze byt nabidnuto v budoucnu.

  Je fakt, ze v te db jeste neni dostatek dat aby mohly byt vybirany lepsi slova a kresby namisto spatnych. Co vim, tak se vcera hodne hralo cs - zvire https://letsdraw.it/r/A44DU/%C4%8De%...v%C3%AD%C5%99e tam by mohly byt lepsi slova.

  Kazdopadne dikec za nazor. Je toho hodne co zlepsovat.

 5. Čauvec, příznávám že to bylo dost o ničem, měl jsem pár týdnů počkat až v databázi bude něco, na základě čeho bude moci robot nabízet smysluplné kresby i slova. V průběhu posledních 2 týdnů jsme vydali několik aktualizací. A v databázi je již několik desítek tisíc kreseb. Také jsme nyní schopni moderovat slova i kresby co kreslí robot a celá hra je tošku více smysluplnější. Kdybyste si našli chvilku, tak díky za reakce. Vím, že je tam hodně co zlepšovat, ale půl roku na to koukáme jednima očima. Již nevidíme to, co máme přímo před očima. :)

  Ahoj.

Hostujeme u Server powered by TELE3