IT-TechCZ s.r.o. | Cloud, VoIP ústředny, vývoj webů a informačních systémů, elektronických systémů, IT poradenství
Zobrazují se odpovědi 1 až 18 z 18

Kritika webu Microsite za týden

 1. Poslední týden a něco jsem dělal na projektu Microsite za týden. Zajímá mě, co si o tom myslíte, jak byste to vylepšili a nějaké rady do začátku. Je to moje první stránka, kde se snažím propagovat vlastní práci.

  Co vám na webu nejvíce vadí? Co si myslíte o myšlence? Velice uvítám podněty.
  Naposledy upravil sojka : 27.10.2016 v 18:26

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. nemáte tam fakturační údaje, obchodní podmínky ani další náležitosti ze zákona!!! To je na pěknou pokutu :-P zbytek řešit nebudu, protože to opravdu nemá smysl.

 4. Slouží to prakticky jako kontaktní formulář na mně. Jenom značka, přivádějící mi klienty. Je i přesto potřeba obchodní podmínky a fakturační údaje?

 5. Na výroky typu "Za týden je hotovo
  Jestli to nestihneme, nic neplatíte." velikýho bacha.
  Z vlastních zkušeností se práce velmi často vleče, nebo dokonce stojí právě kvůli komunikaci klienta. A pak mu těžko budeš vysvětlovat, že to bude trvat déle, protože mu 3 dny trvalo, než ti poslal připomínky ke změnám (a pochybuji, že se vždy se vším na poprvé perfektně trefíš do jeho představy - korektury jsou důležitou součástí každého projektu, pokud si velmi úzce nespecifikujete zadání - což u služby za 1024,- asi nehrozí, nic ve zlém) a ty to nemáš šanci stihnout. Přece jsi slíbil, že to bude do týdne.

 6. Citace Původně odeslal sojka Zobrazit příspěvek
  Slouží to prakticky jako kontaktní formulář na mně. Jenom značka, přivádějící mi klienty. Je i přesto potřeba obchodní podmínky a fakturační údaje?
  Samozřejmě není :-) Lacek si tu rád na někoho "pobubákuje" :-) Ale když tam hodíš IČO, tak to už svědčí o nějaké serióznosti. I když ten web samotný je takový divný. Nedůvěryhodný.

 7. Doživotní hosting? Jen připomínka - dosazení textu a změna barvy šablony za 1024 Kč? Ale notak..

 8. Citace Původně odeslal Tomáš Maňhal Zobrazit příspěvek
  Samozřejmě není :-) Lacek si tu rád na někoho "pobubákuje" :-) Ale když tam hodíš IČO, tak to už svědčí o nějaké serióznosti. I když ten web samotný je takový divný. Nedůvěryhodný.
  pan Lacek, děkuji

 9. Citace Původně odeslal astrako Zobrazit příspěvek
  Doživotní hosting? Jen připomínka - dosazení textu a změna barvy šablony za 1024 Kč? Ale notak..
  Všechno bude staticky, takže použiji surge.sh. Statický hosting zdarma. Kdyby zdražili nebo přestali fungovat, můžu vždycky přejít na S3, Github Pages, cokoliv.

  Asi není dost jasné, že texty dělám taky já. Klient jenom popíše, v čem produkt spočívá. Pokusím se to nějak ujasnit.
  Naposledy upravil sojka : 24.10.2016 v 19:16

 10. Co si na tom dělal měsíc?

 11. Citace Původně odeslal Tuttinho Zobrazit příspěvek
  Co si na tom dělal měsíc?
  Dobře, nedělal jsem to měsíc, měsíc jsem to nosil v hlavě. Opravil jsem to v prvním postu.

 12. Citace Původně odeslal Peter Lacek Zobrazit příspěvek
  pan Lacek, děkuji
  Jistě :-D

 13. Citace Původně odeslal Tomáš Maňhal Zobrazit příspěvek
  Jistě :-D
  děkuji

 14. Mě osobně se nápad líbí. Jako první bych na stránku přidal fakturační údaje, obchodní podmínky ani další náležitosti ze zákona (info o cookies) jak již bylo zmíněno a hned jako druhý krok bych změnil ukázku dřívější práce nebo na ní minimálně opravil odkaz, který nikam neodkazuje.
  Přidání galerie s různými návrhy na mikrosite by také pomohlo.

 15. Nevím, zda jsem pochopil dobře, ale i na ostro to poběží na této doméně https://micrositezatyden.surge.sh/ ??? v ČR? Proč? to se nedala sehnat lepší doména, jiný hosting?
  Ta sekce - Dřívější práce, nevypadá dobře a kontaktní formulář taky ne.
  Myslím, že největší problém bude v tom úmyslu na všem ušetřit. Udělej si raději web na .cz doméně, kup levný multihosting a o něco zvyš cenu. Zahrň do toho jak doménu, tak hosting. Například za tvorbu 1500 Kč a ročně 300 Kč. To surge.sh je strašný.


 16. Citace Původně odeslal klavesakm Zobrazit příspěvek
  Nevím, zda jsem pochopil dobře, ale i na ostro to poběží na této doméně https://micrositezatyden.surge.sh/ ??? v ČR? Proč? to se nedala sehnat lepší doména, jiný hosting?
  Ta sekce - Dřívější práce, nevypadá dobře a kontaktní formulář taky ne.
  Myslím, že největší problém bude v tom úmyslu na všem ušetřit. Udělej si raději web na .cz doméně, kup levný multihosting a o něco zvyš cenu. Zahrň do toho jak doménu, tak hosting. Například za tvorbu 1500 Kč a ročně 300 Kč. To surge.sh je strašný.
  Surge.sh můžeš použít jako hosting i když to nepoužíváš jako doménu. Ve finále to přesunu na nějakou normální doménu (.cz asi). Jako hosting jsou úplně super, doporučuju. Pro plně statický weby samozřejmě.

  Je to bez domény, doménu si může koupit každej sám. Byl bych jenom prostředník a měl bych s tím zbytečný papírování. Klientům, když si nezaplatí doménu, dám na free .ml doménu.

  ---------- Příspěvek doplněn 25.10.2016 v 19:37 ----------

  Citace Původně odeslal Daniel H. Zobrazit příspěvek
  Ano, je. Pro komerční využití to smím použít.

 17. Komerční využití (tzn. mohu na tom postavit firemní web) a přeprodávání jsou dva různé vztahy.

 18. Citace Původně odeslal Daniel H. Zobrazit příspěvek
  Komerční využití (tzn. mohu na tom postavit firemní web) a přeprodávání jsou dva různé vztahy.
  Licence, na kterou odkazujete, je u úplně jiného template. Tento template (creative) používá MIT licenci, viz soubor LICENSE na GitHubu. MIT licence povoluje přeprodávání.

Hostujeme u Server powered by TELE3