Zadejte hledaný výraz...

HR executive magazínu MontyRich

Do rychle se rozvíjejícího magazínu MontyRich hledáme odpovědnou osobu na externí pozici HR executive. Magazín MontyRich se zaměřuje na podnikatele a úspěšné manažery, přináší inspirativní rozhovory a exkluzivní informace ve formě tištěného měsíčníku i internetového magazínu.
Náplň práce
  • Proaktivní vyhledávání nových zaměstnanců
  • Pracovně právní administrativa a reporting
  • Vedení pohovorů
  • Péče o stávající zaměstnance a jejich spokojenost
Požadavky
  • Předchozí relevantní zkušenosti z obdobné pozice (HR oddělení, studium)
  • Samostatnost, flexibilita a vysoké pracovní nasazení
  • Reprezentativní vystupování
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Vhled do psychologie výhodou
Nabízíme
  • Externí spolupráci s docházením do kanceláře v rámci meetingů
  • Fixní finanční ohodnocení s motivační složkou
  • Práce v centru Prahy
  • Možnost kariérního růstu v rámci celé firmy
  • Přístup na eventy v rámci MontyRich
  • Mobilní telefon, notebook, kancelářské zázemí
  • Firemní benefity společně s benefity partnerských firem z oblasti luxusního zboží a služeb
Vstupte do světa úspěšných!
Pokud vás pozice HR executive v magazínu MontyRich zaujala, neváhejte nám poslat svůj životopis a pár důvodů, proč právě Vy, na e-mail edita.holoubkova@montyrich.cz. Pohovory budou probíhat do 31. října 2016.
6 zobrazení
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 11. 8. 2015
Neověřen
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více