Prodej eshopu s dámskou módou - Tochcesfashion.cz včetně skladových zásob v hodnotě 450.000 Kč
Zobrazují se odpovědi 1 až 19 z 19

Kritika nového webu pro hospodu

 1. Zdravím, chtěl bych poprosit o celkové zhodnocení webu (prosím pominout v připadě fotogalerie ne 100% odladěnost posouvání fotek UI prvkem a malé chyby v zarovnání responzivních prvků v určitých rozlišeních verzí, k tomu se ještě vrátím, mám dva týdny do odevzdání takže to je zanedbatelný problém a zvládne to i cvičená opice s media queries). Adresa odstraněná z důvodu napadení. A něco už tam naházel i klient, proto ty divné texty občas u akcí :)

  Zároveň na kolik byste takový web nacenili zhruba, použité technologie jsou HTML, CSS3, PHP, MySQL a JS/Jquery. Po přihlášení může správce přidávat/upravovat/mazat akce/novinky a fotky do fotoalba (automaticky se generují thumbnail v menší velikosti při nahrání), a také obsahuje dynamicky tvořený sitemap, který se aktualizuje po vytvoření nové akce. Celý redakční systém je postaven od nuly, žadný WP atd.
  Naposledy upravil Kolťák : 13.09.2016 v 23:01

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Proč jste nepoužil ty technologie, které tam jmenujete, trochu lépe..:-(
  Po grafické stránce jeden velký průšvih. Jako stránky hospody mi to tedy nepřipadá.
  Práce s fontem příšerná.

  Možná by ten WP nebyl na škodu..:-) Možná s tím bylo hodně práce, ale ve výsledku by to dobrý programátor za večer, v této "kvalitě", dal také.
  Já bych to viděl do 2 tisíc, nebo výměnou za pár piv...

  Omlouvám se.. :-)

 4. opravdu funkčně a designově nepovedé, překrývající prvky, chaotická grafika, nepřehledné, na mobilu nepoužitelné.

  Ty stránky vypadají, že nemají vůbec žádný cíl a není jasné pro koho jsou určeny

 5. Citace Původně odeslal TomášX Zobrazit příspěvek
  opravdu funkčně a designově nepovedé, překrývající prvky, chaotická grafika, nepřehledné, na mobilu nepoužitelné.

  Ty stránky vypadají, že nemají vůbec žádný cíl a není jasné pro koho jsou určeny
  Můžu se zeptat, která prvky se konkrétně "překrývají"? Většině vaší kritiky rozumím, ale tomuto ne. 6. Citace Původně odeslal TomášX Zobrazit příspěvek
  [IMG]
  Už chápu, to jsou přesně ty nedodělky, které jsem myslel že budou odstraněny ještě do dokončení. Každopádně, děkuji za váš čas

 7. Nechci být krutý, ale měl jste raději stáhnout WP a free šablonu...

  Jak Vás vůbec napadlo v menu použít místo písma obrázek?
  V patičce mapa webu je totálně k ničemu, webmaster si to najde a běžnému návštěvníkovi je to k ničemu.
  .. je toho mnohem víc, ale to bych hanil celý web.

  Moje rada zní: Vymažte své jméno z patičky a začněte stavět nový web, než si toho někdo všimne. Dneska už dělá webovky fakt kde kdo.

 8. Název: image.png
Zobrazení: 420
Velikost: 336,2 KB

 9. Citace Původně odeslal Peter Lacek Zobrazit příspěvek
  [ATTACH]

  Děkuji, že neumíte číst. Říkal jsem, že responzivní verze layoutů mají v určitých rozlišeních ještě chyby, které je potřeba vypozicovat přes media queries.

  Dobrá zkušenost dnes - nikdy nenechat svoji práci hodnotit profíky. A tím to nemyslím zrovna hanlivě, drtivá většina je prostě jinde a pedantická, říká to upřimně a taký ma jiný metr, do kterého se amatér nemá šanci vejít. Vtipné je, že tuto verzi si sám klient odsouhlasil bez připomínek.

 10. Citace Původně odeslal Kolťák Zobrazit příspěvek
  Děkuji, že neumíte číst. Říkal jsem, že responzivní verze layoutů mají v určitých rozlišeních ještě chyby, které je potřeba vycentrovat přes media queries.

  Dobrá zkušenost dnes, nikdy nenechat svoji práci hodnotit profíky. A tím to nemyslím zrovna hanlivě, drtivá většina je prostě jinde a pedantická.
  jako "profík" dejte k hodnocení web který je funkční ne odpad. ende
  Evidentně nejste cvičená opice a nezvládl jste to

 11. Chtěl jste kritiku, tak tady ji máte. Nedávejte svoji práci veřejně dokud není hotova.

  Neohánějte se tím, že klient práci odsouhlasil. Pochybuju, že nějaký hospodský ví, co se skrývá za tím co vidí a co je opravdový nedostatek. Buď práci dělejte pořádně nebo vůbec.

 12. No... Souhlasim s kolegy vyse, celkove graficke zpracovani, prace s fonty atd... pripomina spis weby z minuleho desetileti, prepnuti na cernou verzi webu je bizar, ta je opravdu desna...

 13. Citace Původně odeslal astrako Zobrazit příspěvek
  Pochybuju, že nějaký hospodský ví, co se skrývá za tím co vidí a co je opravdový nedostatek.
  Tohle je zajímavá připomínka. Můžete více rozvést co tím básník myslel? Co tedy přesně průměrný hospodský vidí a co je opravdový nedostatek? Apropo, pokud hospodský nedostatek nevidí, existuje vůbec?

 14. Citace Původně odeslal Kolťák Zobrazit příspěvek
  Tohle je zajímavá připomínka. Můžete více rozvést co tím básník myslel? Co tedy přesně průměrný hospodský vidí a co je opravdový nedostatek? Apropo, pokud hospodský nedostatek nevidí, existuje?
  Celý Váš výtvor je jeden velký nedostatek. Co chci říct tím hospodským je to, že pokud je to běžný zákazník (což předpokládám) tak Vám v tom případě takovou blbost co jste vyvedl opravdu odsouhlasit mohl. Vašim úkolem je web zdokonalit do poslední prkotiny a navést zákazníka k tomu nejlepšímu řešení, ne mu předhodit tohle.

  Tím končím s kritikou, přeberte si to jak chcete.

 15. Odpovím za kolegu - básník dle mého myslel to, že hospodský není člověk, který se pohybuje v marketingovém prostředí, UI nebo UX mu nic neříká a jeho nejbližší kontakt s marketingem spočíval v zaslechnutí "všechno musíme naplánovat, dělat reklamu a udělat webovky". Pokud jsem ho podcenil, nechápu, že něco takového schválil.

  Ale abych šel i trochu proti proudu, stránka s nápojovým lístkem je docela přehledná.

 16. Prostě zkušenost, mít hospodu, udělat mi to syn nebo soused tak pohoda... Všichni jsme nějak začínali, moje weby v začátcích vypadaly podobně, to už je spoustu let. Málo kdo se ráno probudí a dělá dokonalé weby, graficky vyvážené a dokonalene nakódované. Já osobně nejsem a nikdy nebudu se svou práci spokojen na 100%, protože vždycky vím, že to může být lepší. Takže se drž zkus napravit to co ti tady všichni píšou a třeba to nakonec tak hrozný nebude :)

 17. Nejvtipnější je, že nějaký "machr" do tří hodin od zveřejnění dokázal vyčenichat me uploadovací/textové formuláře, které naštěstí byly nastavené implicitně escapovat všechno SQL a ukládat jen obrázky, mazací skripty byly přes login. Takže jediné co dokázal bylo nahrát mi na server pár zbytečných android tapet a bezpečnostní díry které využil jsem zalepil. Přesto jsem ale odkaz na web odstranil, vypadá to že na webtrh chodí i lidi s ne zrovna čistými úmysly. Třeba se i dotyčná osoba přizná.

 18. Buď rád, že ti někdo zadarmo udělal alespoň základní security check :)

 19. Zkus si zadat svou stránku do validátoru html a hlavně css - myslím, že budeš nepříjemně překvapený, kolik toho ještě musíš napravit.
  A doporučuje držet se pravidla Don't Repeat Yourself, aby tvé CSS nevypadlo takhle:

  Kód:
  .akceNazev1 {
    font-family: Impact;
    font-size:38pt;
    font-weight: 700;
    padding:0 15px;
  }
  .akceVstup1 {
    font-family: Impact;
    font-size:24pt;
    font-weight: 500;
    padding: 0 15px;
  }
  .akceHost1 {
      font-family: Impact;
    font-size:24pt;
    font-weight: 500;
    padding: 0 15px;
    color: rgb(230, 0, 0);
  }
  Fajn by bylo komprimovat obrázky, sjednotit písmo (!) a poladit responzivitu, to fakt nejsou malé chyby.

  ---------- Příspěvek doplněn 14.09.2016 v 11:58 ----------

  a taky se koukni na http://www.cssstats.com a porovnej svou stránku třeba s bootstrapem.
  34 různých velikostí písma a 66 barevných variant pozadí hodně vypovídá o "konzistenci" vzhledu tvého webu.

Hostujeme u Server powered by TELE3