Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 14 z 14

Kritika eshopu s hodinkami - Hodinkator.cz

 1. Zdravím,

  prosím o konstruktivní kritiku a názory jak na Vás po všech stránkach působí nový eshop s hodinkami Hodinkator.cz.

  Díky všem za komentáře..

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Mně se to líbí, nemám co vytknout na první pohled.

 4. Pokud opravíte gramatické chyby, vysvětlíte význam mapy s body.... možná bych něco koupil.
  Nakoupil jsem na trikátoru, blikátoru i jiných, tak proč ne u Vás -:).

  Je ale pravda, že firma s tradicí od roku 1991 by si zasloužila trochu jinou doménu

 5. Eshop slušný, takový standart, ale za mě to vypadá čistě a vyznám se bez problémů. Celkem pěkné.
  Máte krám, jste normální firma ... určitě bych klidně nakoupil.
  Akorát ... proč tak hrozný název, vždyť nejste žádní kašpaři ...

 6. Design ok, ale měl byste uvést férově, kdo ty stránky ve skutečnosti provozuje... Tedy pokud to IČ v provozovateli není nějaký překlep.

 7. Vypadá to elegantně. Na jaké platformě vám to běží?

 8. Za me jen mensi nedostatek. Mobilni verze -kde se najde par chybicek.

 9. Mě se nelíbí ta fialová, tmavěmodrá nebo co to je za barvu ....

 10. U e-shopu chci vždy vědět, kdo je na druhé straně, tudíž bych zaměnil "Eshop HODINKATOR.cz je partnerským obchodem firmy MIJA SU s.r.o." za"Eshop HODINKATOR.cz je partnerským obchodem provozovaným firmou MIJA SU s.r.o.". Souhlasím s výše uvedeným názorem, že to cool jméno nezní moc seriózně, ale chápu, že domény jsou obsazené. Ještě bych přidal na stránku kontaktů klikací odkaz na adresu, aby se mi zobrazila mapa a zkorigoval skutečné pobočky s mapou v patičce. Jinak pěkné, decentní a naplňující očekávání.

 11. Určitě bych zde také nakoupil. Přehledné, všechny informace, které potřebuji a "rychlý" košík. (Též by mě zajímalo, na které platformě to běží.)

 12. taky se mi líbí :)

 13. Docela dost mi bije do očí font loga, který s fontem webu absolutně neladí - jde až moc vidět že to nedělal jeden člověk. Text-shadow na H2 to samé, vůbec ke zbytku webu nesedí , celkově mi to příjde takové neucelené. Ještě bych osobně upřednostil spíše fullscreen layout, boxový mi připadá takový "historický", ale to je asi spíše o osobních preferencích. Jinak v pořádku.

 14. Pěkné, čisté, přehledné. Akorát, stejně jako kolega chois, bych změnil font v logu. To patkové písmo ke zbytku webu moc nesedne.

 15. Také se mi design líbí. Pěkné, čisté, přehledné, praktické ihned jsem se zorientoval. Jediné co mi nesedí, je font loga. (Jak již zmiňovali kolegové) Piktogram v pohodě, proč ne, ale ten font je prostě mimo. (Připomíná mi hokejistu co řve "Už nemůžu, potřebuji vystřídat") Font loga v celém konceptu, působí jako pěst na oko. Koukněte se na loga, která máte níže, porovnejte a ihned pochopíte. :) Je to poměrně rozhodující detail.

  Ocenil bych, kdyby mapka byla aktivní. To znamná, když třeba kliknu na point v oblasti Prahy, tak mi to vyjede konkrétní info a kontakty pro tuto pobočku.

Hostujeme u Server powered by TELE3