PártyObličej.cz - malování na obličej • Prodej celého projektu vč. kompletního vybavení • Možnost okamžitě začít s podnikáním
Zobrazují se odpovědi 1 až 17 z 17

eshop a platby

 1. Prijem platebnich karet jsem se rozhodl realizovat prostrednictvim Ceske Sporitelny a 3D-Secure. Jelikoz Sporitelna tuto sluzbu nepodminuje vedenim uctu premyslim u jake banky zalozit ucet. Jde mi o to ze spousta lidi dava prednost (zatim) bankovnimu prevodu pred platbou kartou. Jakou banku doporucujete pro eshop s pouze CR zakazniky?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. zalezi na preferencich, ja pouzivam ebanku ;)

 4. eBanku jsem leta pouzival jako svuj firemni ucet, jenze me tak nas.... ze jsem u nich zrusil ucet pred rokem. Nicmene pokud je vyhlidka ze budu mit vice zakazniku z duvodu ze jsou lide na eBanku nauceni zas je vezmu na milost :)

 5. Tak z mych zakazniku je to cca
  95% zakazniku chce zaslat zbozi na dobirku
  2,5% ma ebanku
  2,5% ma neco jineho

 6. jeste jsem zjistoval mbank planujou ucty pro OSVC v prvnim pololeti 2008 pro pravnicke osoby bohuzel ne. Takze se uz rozhoduju jen mezi eBankou a sporitelnou.

  Citace Původně odeslal rammi Zobrazit příspěvek
  2,5% ma ebanku
  2,5% ma neco jineho
  hmm, 2,5% je zanedbatelne predpokladam u ostatnich provozovatelu eshopu podobne hodnoty takze je to asi uplne jedno kde.

 7. Jen poznamka k te mbance a OSVC uctech - je to uplne jedno, kdy to mbanka spusti, protoze uz nyni je mozne si zridit ucet na sve jmeno (jakoby osobni) a pouzivat ho na podnikani jako OSVC. Nikdo nemuze nic rict (ani bernak, ani obchodni partneri ani banka).

  Takze pokud OSVC nepotrebuje komfort ebanky a staci mu zakladani bankovnictvi poskytovane mbankou, ma zaroven k mbank dostatecnou duveru (pro vedeni primarniho uctu pro podnikani), neni duvod si ucet nezridit tam. My tam ted prevedeme nas eshop (provozovanyna na OSVC), protoze poplatky za prichozi transkace, kterych je stovky az tisice rocne, cinej 5k+ v ebance nasem pripade, uplne zbytecne vyhozene penize. V mbank to bude 0,-

 8. Jen pozor na to, že účet, který není označen jako "firemní" si nemůže dát OSVČ do nákladů ... pokud má firemní účet, tak si poplatky s tím spojené do nákladů dát může

 9. My máme hlavní účet u eBanky a taky se teším na dobu (dle všech vyjáření by to měl být konec 1Q/2008) kdy budeme moci minimálně pro příjem plateb a připisování dobírek využít bezpoplatkový mBank firemní účet.
  Pokud nabídnou i jejich mTransfer (obdoba 'Platebního systému eBanky'), jedině dobře.

  Jediná podmínka je, aby šly výpisy nějak zautomatizovat a snadně importovat do ekonomických systémů typu Pohoda, Money, ....

 10. Citace Původně odeslal lukaspulda Zobrazit příspěvek
  Jen pozor na to, že účet, který není označen jako "firemní" si nemůže dát OSVČ do nákladů ... pokud má firemní účet, tak si poplatky s tím spojené do nákladů dát může
  Nikde není psáno ani dáno, že účet, který používáš k podnikání, musí nést označení "firemní"... nemlž:)

 11. Jsem další adept na přechod k mBance. Teď jsem se díval na bankovní poplatky které jsem zaplatil eBance za rok a je to víc než 12 tisíc. Šmejdi.

 12. Citace Původně odeslal Ivan L. Zobrazit příspěvek
  Jsem další adept na přechod k mBance. Teď jsem se díval na bankovní poplatky které jsem zaplatil eBance za rok a je to víc než 12 tisíc. Šmejdi.
  taky mě napadlo se podívat, 4500 za vedení účtu, karet a další poplatky, 17800 za transakce, 2700 za transakce na eurovém účtu, celkem tedy 25 000 Kč za rok za služby eBanky. Přestože si na kvalitu nemůžu stežovat, příjde mi to přece jen trochu moc.

 13. Citace Původně odeslal mat Zobrazit příspěvek
  Nikde není psáno ani dáno, že účet, který používáš k podnikání, musí nést označení "firemní"... nemlž:)
  Nikdy jsem neřekl, že účet který používáš musí nést označení "firemní" - nemusí. Ale nelze si do nákladů dát poplatky za účet,který není veden jako firemní. nepřekrucuj to co řikám

 14. Co máte pořád s těma poplatkama? pokud je tam obrat větší než tuším 55 tis na firemním účtu, tak je to bez poplatku za prichozi polozku ne?

 15. Citace Původně odeslal lukaspulda Zobrazit příspěvek
  Nikdy jsem neřekl, že účet který používáš musí nést označení "firemní" - nemusí. Ale nelze si do nákladů dát poplatky za účet,který není veden jako firemní. nepřekrucuj to co řikám
  u mBank ale žádné poplatky za běžné smysluplné činnosti nejsou, takže není co dávat do nákladů :)

 16. Citace Původně odeslal Misha Zobrazit příspěvek
  u mBank ale žádné poplatky za běžné smysluplné činnosti nejsou, takže není co dávat do nákladů :)
  na tom by se dal pro mbank postavit dokonaly reklamni spot :D

 17. Citace Původně odeslal rammi Zobrazit příspěvek
  Co máte pořád s těma poplatkama? pokud je tam obrat větší než tuším 55 tis na firemním účtu, tak je to bez poplatku za prichozi polozku ne?
  je to bez měsíčních poplatků za vedení účtu, ale ty jsou v porovnání s poplatky za transakce minimální. Ten limit je pak pro právncké osoby 500 000 mesíčně, pro fyzické 150 000 měsíčně.

 18. jj, je to tak, mel jsem to nejake popletene ;)

Hostujeme u Server powered by TELE3