Chcete si koupit Webtrh?
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Prosím o kritiku webů - eshop + firemní prezentace

 1. Dobrý den,
  poprosil bych o kritiku dvou firemních webů a to http://www.chinawall.cz/ a www.ceskematrace.info

  Dle mého názoru je to dost velká bída, ale chci slyšet i názory ostatních :)

  Moc děkuji za čas co tomu věnujete, snad se taky někdy odvděčím :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Bída to je, ale to už je holt úděl většiny wordpress šablon.

 4. Citace Původně odeslal Ondřej Veřtát Zobrazit příspěvek
  Bída to je, ale to už je holt úděl většiny wordpress šablon.
  není to wordpress

 5. Citace Původně odeslal ABRA123 Zobrazit příspěvek
  není to wordpress
  Tak presta. To je je ještě horší.

 6. Za mě prezentace společnosti OK, jen bych přidal i třeba foto u referencí. Ale eshop takovej nemastnej neslanej :-)

 7. Nevím proč, ale ve Firefox, mám menu ve stylu ručně psaného písma, kde vypadává česká diakritika, plus je menu nečitelné. Proto jsem si musel web otevřít v Opeře. Zde je menu klasickým písmem, plus se mi nezobrazí symbol u loga. (Ale možná je problém u mne? Ale to si nemyslím.) Nečitelné, nevýrazné, nemastné logo vzhledem k tomu jaký má Vaše firma potenciál, tvrdé barvy, špatně čitelný font.

  Nemohu se zbavit pocitu hodně inspirované zahraniční šablony. Co se týče loga a designu, prodáváte matrace (postele), představoval bych si tedy moderní, lehký, čistý, svěží design + jemné barvy. Ta tvrdá červeno hnědá, mi tam moc nesedí. Ale to je otázka stylu. Když si otevřu odkaz výrobce stránek, otevře se mi erotický eshop, což dle mého názoru není moc reprezentativní.

  Projel jsem to docela rychle, ale myslím, že to je jinak ok. Ale pořád je co vylepšovat. Lepší bude když se Vám na to podívá profesionální webdesigner. V eshopu nečitelné logo na černém pozadí atd. Snad se nebudete zlobit, je to jenom můj pohled na věc jako designera i potenciálního klienta. :)
  https://postimg.org/image/3njwcyn5z/

  Jinak se mi Vaše práce, produkty a Váš přístup líbí. Přeju Vám spousty spokojených klientů a ať se Vám daří.


  Jinak
  Naposledy upravil Izmirus : 27.07.2016 v 11:13

 8. Citace Původně odeslal ABRA123 Zobrazit příspěvek
  Dle mého názoru je to dost velká bída, ale chci slyšet i názory ostatních :)
  Fotka majitele je úplně super, chybí mi tam jen růže mezi zuby a byla by to klasika. Přes den seberu odvahu a zkusím dát pár rad, teď mě jen napadá dotaz, na který bych rád slyšel odpověď, proč jsou to dva weby, a proč se jeden jmenuje chinawall, i když s čínskou zdí nemá vůbec nic společného (před pár lety bych na tom čekal spíš minisite), když paradoxně působí jako lepší reprezentant firmy, i když ne o moc?

  Ještě jedna věc, kterou bych moc rád měl zodpovězenou, proč se u webu firmy (ten druhý) v patičce přes odkaz na výrobce dostanu na sexshop?

 9. No hele, zas taková bída to není :-) když občas (skoro vždy) tady vidím e-shopy, které jsou opravdu ale opravdu katastrofální, tohle má aspoň hezkou šablonu. Kdybych to tedy měla nějak porovnat, tak tyhle shopy ještě ujdou na rozdíl od jiných děl :o).
  Být ale vámi, vybrala bych si jinou šablonu, aby to vypadalo jako e-shop :))

 10. Na šabloně bych neviděl nic špatného, ono v podstatě je jedno jaká je šablona, důležité jsou informace (aspoň pro mě). U stránky ceskematrace.info mi zaniká logo - černá červená zaniká. To samé ve slideru, tmavý obrázek, tmavé písmo. Celkově bych písmo (styl) pořešil, osobně se mi to špatně čte, splývá to. To samé u e-shopu, všechny informace jsou důležité, proč tedy ten šedý odstín?
  V případě e-shopu jsem nenalezl nic, co by mě aspoň trošku nahlodalo, proč matraci od vás? Že je ručně dělaná je sice hezké, ale za ty peníze je to málo, aby mě to přesvědčilo. Celkem jsem alergický na slova jako "nejlepší, nejkvalitnější, luxusní, prostě nej..." (i když to taky používám :)).

  Jaký je například rozdíl mezi vaší nejkvalitnější matrací z čistě "přírodních materiálů" a "nejkvalitnější matrací z líné pěny"? Na jaké rošty se matrace hodí? Potah je pratelný? Je matrace vhodná pro osoby trápící problémy se zády? Atd., atd.

  Zapracoval bych na popisech: "Postel JARILO 01 je v odpruženém provedení s vysokým vysokým čelem. Tento typ postele má nohy, které jsou zde vyrobené z masivu.
  Rošt u této postele je nahrazen odpruženým rámem, který zvyšuje komfort matrace, která musí být ovšem ušitá na míru, aby byly přesně vystiženy potřeby zákazníka."

  Super, že má nohy z masivu, ale jakého? A proč má jen nohy z masivu? z čeho je zbytek?

  Možná, že tam ty informace jsou, ale pro mě je problém je najít :)

Hostujeme u Server powered by TELE3