AKCE! Doména CZ zdarma ke každému ONEbit hostingu
Zobrazují se odpovědi 1 až 19 z 19

Prosím o kritiku webu půjčovny kabrioletů

 1. Dobrý den, prosím o kritiku webu půjčovny kabrioletů v Hradci Králové kabriostar.cz, prosím nejen o kritiku vzhledu, ale i služby, díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. za mě
  sakumprdum - otřesný
  službu provozuje Kabriostar,s.r.o. 2016
  KabrioStar s.r.o., IČO: 04662610, 27. 5. 2016 - Obchodní rejstřík | Peníze.cz

  ostuda

 4. Hrůza a děs. Barvy, logo, rozložení, celkově šablona - je potřeba na tom mnohem víc zamakat, aby to nějak vypadalo.

 5. Za mne dotaz, který supluje i mé hodnocení.
  Jelikož pro autopůjčovnu takovéhoto rázu bude internet docela markantním prodejním kanálem... Proč firma, která půjčuje BMW Z4, což vážně není lidový auto za pár korun, nezainvestuje "pár korun" do pořádné webové prezentace? Nebylo by lepší to svěřit někomu, kdo tomu opravdu dá maximum, než to dávat dohromady svépomocí?

 6. Když pominu ten web, kvůli kterému bych si na tomto webu rozhodně nic nepůjčil (bohužel, ten dojem opravdu není dobrý), tak by mě zajímalo i pár věcí okolo.

  Opravdu se vyplatí dělat všechno okolo kvůli jednomu autu? Navíc autu, které podle mě celkem úzce specifikuje cílovku. Určitě nechci nikomu nic vyvracet, ale pokud bych si chtěl koupit opravdu zážitkovou jízdu v autě, které jsem si vysnil a nemám na něj (což je určitě situace u hodně lidí), tak bych si radši připlatil a koupil něco v čem si to opravdu užiju. V dnešní době, kdy se za ceny okolo 6k (tzn. lehce víc, než dvojnásobek) dají na jeden den půjčit M BMW, RS Audi, AMG Mercedesy, mi to přijde trochu mimo. A to nemluvím o tom, když se to pak válí někde na slevomatu.

  Nevím, jak náročné je zařídit přípravu např. pojištění auta atd, ale je to starší auto, dají se očekávat poruchy (navíc cílovku to asi bude lákat, aby se vytáhla, a jelikož 103kw/140hp (hodnota z webu) není zase takové terno, tak je otázkou, jak se to bude líbit motoru. K tomu se asi bude auto nechávat přezouvat, pravidelný servis atd. Takže za mě je otázkou, jaká bude u jednoautového projektu návratnost.

 7. Citace Původně odeslal malacanek Zobrazit příspěvek
  Nevím, jak náročné je zařídit přípravu např. pojištění auta atd, ale je to starší auto, dají se očekávat poruchy (navíc cílovku to asi bude lákat, aby se vytáhla, a jelikož 103kw/140hp (hodnota z webu) není zase takové terno.
  Tam mají chybu, to auto má buď 218 až asi 265 koní. Ale těch chyb je tam víc, i v pravopisu. A to jsem toho moc nečetl.

  Je skutečně nesmysl dělat takový web, když neumí ani webdesign, ani psát texty. Je spousta lidí, co by to za pár tisíc zvládla mnohem lépe.

 8. Jo, já si taky myslím, že je tam chyba. Ten motor jsem nikde nenašel. I tak to podle mě není to vysněné auto, takže pointa zůstává téměř stejná. Jinak ta 2.2i se dělala hlavně ve verzi 170hp/125kw pokud vím, ale pokud by tam byl silnější motor, tak tím líp, alespoň by se zvětšila cílovka.

  Jinak souhlasím s tím, že je to nesmysl. Web nestojí za nic a nabízet jedno auto podle mě taky není úplně ono.

 9. Ah, máš pravdu. Nevím proč, ale myslel jsem, že je to motor 3.0i, ne 2.2i, což byl takový paskvil se 170 koni. No nic, to je stejně úplně OT.

 10. - nejasné logo, hvězda a něco v ní, nemohu to přečíst.
  - moc volného prostoru v hlavičce
  - použitý mix písem a ještě k tomu comic sans
  - opakující se hloupý slider na každé stránce
  - špatný kontrast barev pozadí a písma v rezervačním kalendáři
  - zkoušel jste otestovat tu rezervaci? Mne to trvalo asi 10 minut, než jsem to pochopil a to jsem docela trénovaný. Zkuste k webu posadit člověka, který nesedí celý den u PC a jsem si jistý, že na to nepříjde a vzdá to, pokud ho nenapadne zavolat a vy mu neřeknete "objednejte na webu."

 11. Tak to je snad nejhorší rezervační formulář, který jsem kdy viděl. To si musím vyscreenovat, než to z toho webu zmizí :-)

 12. Vykvetl jsem u TIPU vozu - rozdíl tip x typ .. salab to shrnul dobře

 13. No jak tu někdo posílal ten odkaz na výpis ... celkem všichni víme, že lidi kolem aut jsou často negramoti ... ale sakra vždyť jste dle titulu před jménem "študovanej člověk" :-) Ty texty musí udělat někdo, kdo umí psát ... nejen dávat si bacha na gramatiku, ale aby to mělo celkově nějaký řád a trochu to vypadalo. Je to prezentace nějaké služby.

  Rezervaci jsem nezkoušel, pokud je tak hrozná jak je popsáno výše, tak to je asi úplně zásadní. Co mě z laického pohledu vytáčí, je ten dokola se opakující slider.

  Jinak jedno auto je podle mě opravdu málo. Navíc tohle je typ auta, které je malé a nepohodlné, tahle "motokára" je auto ve své podstatě spíš pro nadšence, kde zas vidím problém v motorizaci ... já osobně když bych si chtěl na víkend půjčit kabriolet, tak bych chtěl něco pohodlného na nějaký pohodový výlet - když od BMW, tak třeba trojku cabrio. Být tam jako druhá volba nějaká benzínová (jakákoliv) trojka a tahle Z4 by byla v nějaké slušné motorizaci, tak by to asi dáválo podle mě o něco větší smysl. Ale to už je asi věci názoru.

 14. Zainvestujte do grafika, tohle je velice špatný.

 15. A podle me to neni zas takova katastrofa a hlavne si mylsim ze svymu ucelu to absolutne poslouzi... Doladit texty a bude to ok... Nevrazel bych do toho zbytecny penize...

 16. Taky bych z toho nedělal vědu, to auto je v dnešní době docela plečka, web k němu sedí dostatečně.

  Akorát ten slide na každý straně, to je hrůza, nevidím obsah, jen slide a to mám FullHD. Zahoď slide, sniž menu, rezervaci zkus udělat pro lidi a ne roboty a bude to v pohodě. Teda až na to, že ta služba je podle mě dost ohraničená a spíš na tom proděláš než cokoli jinýho.

 17. Asi takhle - Určitě bych nevěřil firmě/společnosti, kde na jejím webu, což je pro její existování a výdělek velice důležitá část najdu předpokládám FREE template na Joomlu. Zainvestujte do grafika a kódéra, jinak brzy zkrachujete.

  S pozdravem

  Dominik Milaniak

 18. no to bude ohromnej zájem :)

 19. Citace Původně odeslal Dominik Milaniak Zobrazit příspěvek
  Určitě bych nevěřil firmě/společnosti, kde na jejím webu, což je pro její existování a výdělek velice důležitá část najdu předpokládám FREE template na Joomlu.
  Jestli je tam šablona zdarma nebo za tisíc dolarů je to poslední, co by třeba mě osobně zajímalo. Pokud bude prezentace mít alespoň určitou úroveň, je to úplně fuk.

 20. Citace Původně odeslal vikox Zobrazit příspěvek
  za mě
  sakumprdum - otřesný
  službu provozuje Kabriostar,s.r.o. 2016
  KabrioStar s.r.o., IČO: 04662610, 27. 5. 2016 - Obchodní rejstřík | Peníze.cz

  ostuda
  Moc nechápu to ten obchodní rejstřík, co je na tom ostuda? Děkuji

  ---------- Příspěvek doplněn 31.05.2016 v 23:40 ----------

  Citace Původně odeslal Dominik Milaniak Zobrazit příspěvek
  Asi takhle - Určitě bych nevěřil firmě/společnosti, kde na jejím webu, což je pro její existování a výdělek velice důležitá část najdu předpokládám FREE template na Joomlu. Zainvestujte do grafika a kódéra, jinak brzy zkrachujete.

  S pozdravem

  Dominik Milaniak
  Free šablona to není, responzivní to provozovatel nechce

  ---------- Příspěvek doplněn 31.05.2016 v 23:51 ----------

  Typ opraven, hrubka, jistě, našli jste prosím další chyby? Jinak auto se půjčuje prakticky každý víkend a budou přikupovat další, s tím jistě bude vzrůstat i kvalita webu ... Webová prezentace nebyla primárně určena jako prodejní kanál, ale protože je o službu zájem, tak se na webu musí zapracovat, proto je zde toto vlákno...

Hostujeme u Server powered by TELE3